ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Sklepy internetowe OpenSource

"Internet to świat alternatyw, konkurencyjnych rozwiązań i kreatywnych społeczności."

Sklepy Open Source to przystępna cenowo alternatywa dla rozbudowanych platform sprzedażowych. Pozwalają w krótkim czasie uruchomić i prowadzić własny, w pełni funkcjonalny sklep internetowy.

....Sprawdź jak możemy Ci pomóc:   Bezpłatna konsultacja  
Anna Wolanin
Anna Wolanin
Kierownik Projektów e-commerce
Darmowa konsultacja

Wdrażamy i obsługujemy profesjonalne sklepy Open Source. Dzięki dostępowi do bogatej bazy wtyczek / modułów rozszerzających ich podstawowe funkcje stanowią atrakcyjną alternatywę do platform komercyjnych. Mogą być szczególnie interesujące dla osób, które stawiają pierwsze kroki w ecommerce.

Aplikacje z otwartym kodem rozwijają się niezwykle szybko z dwóch głównych powodów:

  1. Ogólny dostęp do kodu źródłowego pozwala modyfikować i ulepszać go programistom z całego świata. Dzięki temu, oprogramowanie jest często aktualizowane, dodawane są nowe funkcjonalności i możliwości.
     
  2. Relatywnie niskie koszty wdrożenia i użytkowania są atrakcyjne dla wielu firm i osób prowadzących działalność e-commerce.

Atrakcyjna alternatywa

Systemy takie jak Magento czy WooCommerce pozwalają na tworzenie zarówno prostych, budżetowych e-sklepów jak i bardziej rozbudowanych platform sprzedażowych. To idealne rozwiązanie jeśli szukasz prostych rozwiązań lub po prostu czegoś "na start". Aplikacje dostarczają wygodnych narzędzi do zarządzania treścią sklepu, ale i kompleksowej obsługi procesu sprzedaży. Bogata baza gotowych wtyczek i możliwość tworzenia własnych sprawiają, że sklep taki można w pełni dostosować do własnych potrzeb.

Ideo, bazując na wieloletniej praktyce, w pełni wykorzystuje możliwości dostępne w systemach Open Source, spełniając oczekiwania klientów i dostarczając w pełni funkcjonalne serwisy. Bazując na naszym doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić optymalne podejście biznesowe zarówno do samych platform sprzedażowych jak i skuteczne narzędzia promocji sklepów internetowych.

Dobór narzędzi

Wybór narzędzi na podstawie szczegółowej analizy potrzeb i oczekiwań może znacząco przyczynić się do rozwoju każdego sklepu internetowego. Dzięki skupieniu się na uzasadnionych biznesowo obszarach, nawet przeciętna oferta może zdobyć duże zainteresowanie konsumentów. Właściwie dobrany zestaw narzędzi może odpowiadać za optymalizację i skrócenie procesów związanych z obsługą zamówień, obsługę klienta czy wspomóc działania promocyjne. Prawidłowo skonfigurowane zaplecze technologiczne sklepu gwarantuje prowadzenie sklepu bez ponoszenia dużych nakładów pracy, czy angażowania znacznych zasobów finansowych.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas