Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

iParts.pl - Sklep internetowy oferujący blisko dwa miliony części

iParts.pl to internetowy dystrybutor części zamiennych do aut. Oferując blisko 2 000 000 części do wszystkich samochodów jest niepodważalnie największym w Polsce sklepem internetowym branży motoryzacyjnej. Poza wsparciem w doborze właściwej części platforma oferuje bezpieczne zakupy wyłącznie oryginalnych części, znanych producentów.

Zadania i cele

Cała platforma składa się z platformy sklepu internetowego zbudowanego na bazie Edito CMS, systemu katalogowania części TecDoc Webservice (jedno z pierwszych wdrożeń w kraju), systemu ERP połączonego z zewnętrznym systemem logistycznym, aplikacji CRM zarządzającej Biurem Obsługi Klienta i szeregu rozwiązań analitycznych.

Projekt iParts.pl to największe tego typu przedsięwzięcie w polskiej sieci. Powstał poprzez zintegrowanie kilku zaawansowanych systemów informatycznych działających on-line w Polsce i Niemczech.

Dzięki integracji z systemem TecDoc, platforma prezentuje najaktualniejsze dane techniczne, zdjęcia i specyfikacje wszystkich oryginalnych części zamiennych oferowanych na europejskim aftermarkecie (branży części samochodowych).

iParts.pl jest wyjątkowym przedsięwzięciem z niezwykle rozbudowaną platformą e-commerce. Jego efektywna popularyzacja i zdobywanie zainteresowania potencjalnych klientów wymaga stałego wykorzystania wielu narzędzi marketingowych, podporządkowanych nadrzędnej strategii komunikacji. Szeroko zakrojone działania promocyjne mają aktywizować konsumentów, zwiększać współczynniki konwersji, a przede wszystkim poszerzać grono regularnie odwiedzających go użytkowników. Niektórymi z wykorzystanych w projekcie narzędzi są:

Główne korzyści dla Klienta
  • Wzrost sprzedaży detalicznej,
  • oferta dostępna dla szerszej grupy odbiorców,
  • wzrost zadowolenia użytkowników,
  • niższe koszty administracyjne,
  • usprawnienie kontaktu z klientami,
  • platforma dostępna 24 godziny na dobę,
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas