Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Sklep internetowy z konfiguratorem obrączek

Firma Łazur to znany producent obrączek i pierścionków zaręczynowych oraz dystrybutor biżuterii ślubnej i okazjonalnej. Firma korzystając z wieloletniego doświadczenia i najnowszych osiągnięć techniki jubilerskiej oferuje wyroby na najlepszym światowym poziomie, czego dowodem jest szereg prestiżowych nagród i wyróżnień.

Zadania i cele

Ideo zaprojektowało i wdrożyło platformę e-commerce dla marki Łazur dostępną pod adresem obraczki.pl. Zlecenie obejmowało opracowanie i wdrożenie konfiguratora 3D, w którym każdy może samodzielnie zaprojektować obrączki, według własnych pomysłów. Aplikacja pozwala na wybór koloru, rozmiaru, wykończenia, jak również umieszczenie grawerunków z podziałem na wersję damską lub męską.

Poza klientami indywidualnymi do aplikacji dostęp mają także partnerzy B2B (po zalogowaniu do indywidualnego - rozbudowanego panelu partnera).

Sklep internetowy został wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do sprzedaży online m.in. w dynamicznie generowaną wyszukiwarkę, która filtruje produkty według słów kluczowych, widełek cenowych oraz innych parametrów charakterystycznych. Do kart produktów został dołączony szczegółowy opis oraz atrakcyjne zdjęcia. Platforma umożliwia tworzenie listy życzeń, która w atrakcyjnej formie prezentuje gotowe rozwiązania i stanowi zachętę do zakupu.

Serwis oparty został na autorskim systemie zarządzania treścią Edito CMS, dzięki czemu możliwa jest łatwa aktualizacja oferty. Modułowa budowa platformy pozwala na sprawne rozszerzanie serwisu o kolejne funkcjonalności.

Główne korzyści dla Klienta
  • Unowocześnienie wizerunku marki w sieci,
  • wspomaganie procesów projektowania i prototypowania,
  • responsywny layout i większa dostępność serwisu,
  • stały dostęp do informacji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas