Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Clutch.co: Ideo w gronie najlepszych

Klienci bardzo dobrze oceniają nasze kompleksowe usługi i doradztwo. Jest to jeden z głównych powodów, dla których zostaliśmy uznani przez Clutch za czołową firmę software developerską w Polsce.

W Ideo wierzymy w skuteczne połączenie kompetencji developerskich (Software house) i marketingu cyfrowego. W ostatnim czasie rozbudowaliśmy naszą ofertę między innymi w obszarach systemów wsparcia biznesu (np. Intranet, DMS, WMS) oraz rozwiązań wspierających sprzedaż i eCommerce (np. ERP, WMS, PIM). Rozszerzyliśmy także zakres usług o nowe, bardziej wydajne technologie i staliśmy się partnerami najbardziej znanych platform informatycznych.

Klienci bardzo dobrze oceniają nasze kompleksowe podejście do realizacji projektów i doradztwo biznesowe. Jest to jeden z głównych powodów, dla których zostaliśmy uznani przez Clutch za czołową firmę software developerską w obszarze eCommerce w Polsce.

Odpowiednio zaprojektowana platforma e-commerce może przesądzić o sukcesie Twojego biznesu. Zobacz jak możemy Ci pomóc.

Clutch jest instytucją działającą w obszarze B2B, której ideą jest pomoc firmom poszukującym partnera biznesowego. Głównym jej narzędziem jest portal biznesowy, w którym można sprawdzić opinie na temat firm i projektów, wystawione przez dotychczasowych Klientów. Clutch analizuje dane branżowe, trendy rynkowe, opinie klientów i efektywność dotychczas zrealizowanych projektów i na tej podstawie tworzy zestawienia najlepszych potencjalnych wykonawców.


Zobacz nasz profil w serwisie Clutch.co

 

Zostaliśmy docenieni również w innych serwisach współpracujących z Clutch - The Manifest oraz  Visual Objects. The Manifest umieścił nas w zestawieniu najlepszych agencji marketingu cyfrowego, a Visual Objects uznało nas za jedną z czołowych firm w obszarze web development. Cieszymy się z uznania za naszą ciężką pracę. Chcemy przypisać te wyróżnienia naszemu zespołowi i naszym partnerom biznesowym.

To był kolejny rok silnego wzrostu, zdobywania serc nowych klientów i realizacji bardzo ambitnych projektów. Nie pozostaje nam nic innego, jak nadal ciężko pracować, aby przyszłe lata były jeszcze lepsze. Patrząc na wyniki wiemy, że zmierzamy we właściwym kierunku. Dla Ideo jest to również uznanie wysokiej jakości naszych usług oraz skutecznego spełniania potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.” podsumowuje Marcin Wojtoń, Dyrektor Sprzedaży w Ideo.

Może zainteresują Cię także

Nowoczesna strona internetowa dla CityFit

11 października 2019
Dla naszego Klienta zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dynamiczny serwis internetowy przyjazny klubowiczom.

Konkurs dla Programistów #IdeoChallenge

1 października 2019
Nagrodą jest 3 miesięczny płatny staż w naszej firmie

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas