Nowoczesna strona internetowa dla CityFit

Dla naszego Klienta zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dynamiczny serwis internetowy przyjazny klubowiczom.

CityFit jest największą siecią klubów fitness w Polsce, która oferuje nieograniczony dostęp czasowy do każdej z 23 siłowni, zlokalizowanych w całym kraju. CityFit było wielokrotnie doceniane za wysoką jakość obsługi konsumenta.

Dla sieci CityFit wdrożyliśmy nowy, zoptymalizowany serwis internetowy. Głównym celem było stworzenie przyjaznej użytkownikowi wirtualnej przestrzeni, w której sprawnie odnajdzie konkretne informacje czy dokona zakupu karnetu. Dodatkowo strona została wzbogacona o liczne, atrakcyjne elementy graficzne.

Naszym celem było stworzenie witryny maksymalnie przyjaznej klubowiczowi. Z jednej strony skupiliśmy się na potrzebach nowych użytkowników, którzy w prosty i szybki sposób będą w stanie odnaleźć informacje o naszych benefitach, ofercie czy lokalizacji klubów, a następnie łatwo sfinalizować proces zakupu karnetu. Równolegle przebudowaliśmy i ulepszyliśmy rozwiązania dostępne w Strefie Klienta, dedykowanej aktywnym klubowiczom. – mówi Małgorzata Roszak-Sygocka, Dyrektor Marketingu CityFit.

Ciekawym rozwiązaniem, które wdrożyliśmy na stronie głównej są podcasty, a dedykowany im odtwarzacz pozwala na wysłuchanie nagrań w trybie działania w tle. Ten multimedialny element nie tylko uatrakcyjnia witrynę, lecz jest także źródłem wiedzy i inspiracji dla słuchaczy. Ponadto, strona została zintegrowana z funkcjonalnymi zewnętrznymi aplikacjami, jak np. Google Maps pozwalający wyszukać siłownię, czy eRecruiter usprawniający system rekrutacji nowych pracowników.

Serwis internetowy zrealizowaliśmy w oparciu o CMS WordPress. Więcej na temat projektu: Dynamiczna strona dla CityFit

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas