ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Dynamiczna strona dla CityFit (WordPress)

CityFit jest największym w Polsce operatorem klubów fitness czynnych 24h/7. Sieć nieustannie się rozwija i dostosowuje do potrzeb swoich klientów. Oferuje nieograniczony dostęp do klubów, wysokiej jakości sprzęt, nowoczesne i wygodne wnętrza oraz szereg innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą jakość treningu. Marka była również wielokrotnie nagradzana za wysoką jakość obsługi klienta.

Zadania i cele

Klient powierzył nam wdrożenie i optymalizację projektu strony internetowej, w oparciu o CMS WordPress. System został zaprojektowany tak, aby pozwalał Klientowi w pełni zarządzać treścią, elementami serwisu oraz samodzielnie projektować nowe zakładki.

Nowoczesna strona internetowa z elementami multimedialnymi.

Strona została wzbogacona o liczne animowane bloczki oraz efekty wizualne np. parallax. Dzięki temu uzyskane zostało wrażenie trójwymiarowości i głębi na stronie. Część danych w serwisie np. dotyczących klubów oraz ofert pracy, zaczytywana jest z systemów zewnętrznych Klienta. Pozwala to na zarządzanie nimi w jednym miejscu, oszczędza czas i zmniejsza ryzyko pojawienia się ewentualnych błędów.

Na stronie podcastów zastosowaliśmy narzędzie przydatne głównie w wersji mobile, pozwalające na przesłuchiwanie nagrań w trybie działania w tle.

Strona posiada szereg wdrożonych przez nas funkcjonalności:

  • Integracja z systemem zewnętrznym pozwala na prezentację ogłoszeń pracy Integracja danych klubowych z systemu CRM klienta
  • Wyszukiwarka klubów zintegrowana z mapką Google,
  • Zewnętrzne narzędzie czatu, zapewnia szybki kontakt klubowiczów z obsługą
  • Do systemu Open Source WordPress wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia, chroniące przed nieautoryzowanym dostępem

Strona posiada 3 wersje językowe: polską, angielską oraz rosyjską – wariant dostosowywany jest automatycznie do języka przeglądarki.

Główne korzyści dla Klienta
  • Przejrzysta i czytelna architektura informacji,
  • atrakcyjny i nowoczesny wygląd strony,
  • system umożliwiający zarządzanie treścią,
  • dodatkowe zabezpieczenia na stronie,
  • strona w technologii RWD.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas