ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Konkurs dla Programistów #IdeoChallenge

Nagrodą jest 3 miesięczny płatny staż w naszej firmie

Ideo od lat wspiera rozwój młodzieży m.in. poprzez organizację konkursu web.Master Podkarpacki czy stale rozwijaną współpracę ze szkołami i uczelniami. Tym razem zdecydowaliśmy się na nieco inną formę stworzenia okazji do rozwoju, w postaci konkursu #IdeoChallenge.

Zasady konkursu są bardzo proste: zadaniem uczestników jest stworzenie aplikacji - symulatora ruchu w mieście. Ważne jest, by pozwalała ona odkryć miasto w najlepszy możliwy sposób. Uwzględnić należy ciekawe, warte odwiedzenia miejsca, z wykorzystaniem Gogle Maps. Wiele zależy od kreatywności oraz indywidualnego podejścia do tematu kandydata. Aplikacja przejdzie stosowną weryfikację - brane pod uwagę będą takie aspekty jak jakość wykonania projektu, użyte technologie, zaproponowany model biznesowy czy sposób prezentacji. Wśród wszystkich zgłoszeń, zostaną wyłonieni najlepsi.

Jest się o co starać - do wygrania jest 3 miesięczny płatny staż w Ideo.

Zgłoszenia można przesyłać poprzez formularz na stronie konkurs.ideo.pl.

Nasza firma cały czas się rozwija, a stały rozwój oznacza zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników. Przez cały rok prowadzimy rekrutację między innymi do działu IT. Konkurs to wspaniała okazja do wykazania się dla osób, które być może nie posiadają doświadczenia, ale dysponują pomysłem, kreatywnością oraz umiejętnościami, których poszukujemy. Jeśli zwycięzca stażu spełni nasze oczekiwania, nie wykluczamy podjęcia długofalowej, pełnej ciekawych projektów współpracy.” – mówi Krzysztof Kawalec, Dyrektor IT w Ideo.

Więcej informacji dotyczących konkursu można znaleźć na stronie konkurs.ideo.pl

Może zainteresują Cię także

Lunch z e-commerce

27 września 2019
Zapraszamy na trzecią już edycję wydarzenia gromadzącego liczne grono przedstawicieli branży e-commerce. 18 października w UTH w Warszawie odbędzie się konferencja „Lunch z e-commerce”.

Serwisy naszych Klientów wysoko ocenione w audycie Grant Thornton

17 czerwca 2019
Audyt porównawczy użyteczności serwisów internetowych instytucji publicznych i prywatnych, przygotowany przez Grant Thornton International bardzo dobrze ocenił trzy serwisy naszych Klientów.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas