Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwisy naszych Klientów wysoko ocenione w audycie Grant Thornton

Audyt porównawczy użyteczności serwisów internetowych instytucji publicznych i prywatnych, przygotowany przez Grant Thornton International bardzo dobrze ocenił trzy serwisy naszych Klientów.

Audyt „Państwowe usługi w cyfrowym świecie” powstał w celu oceny poziomu cyfrowych usług kierowanych do obywateli, przez instytucje państwowe. Pod uwagę były brane takie aspekty jak user experience, język i nazewnictwo serwisów, dostosowanie pod kątem dostępności czy responsywność. Autor audytu zestawił oceniane serwisy z serwisami oferującymi podobne - komercyjne usługi, w celu wskazania tych, które radzą sobie lepiej. Serwisy naszych Klientów znalazły się wśród ocenianych serwisów w kategoriach administracja oraz ochrona zdrowia.

W kategorii ”Administracja” - strony państwowe, znalazł się realizowany przez nas portal NFZ. Najlepiej (10 punktów w 10 stopniowej skali) oceniona została informacja o przeznaczeniu serwisu, spójność nazewnictwa podstron, wysoka jakość grafik oraz dostosowanie serwisu pod względem dostępności. Pozostałe analizowane elementy zostały ocenione na notę 9. NFZ w swojej kategorii uzyskał największą pulę punktów – 93. Realizacja dla NFZ, obejmowała zaprojektowanie strony informacyjnej ze zoptymalizowaną architekturą treści. Szczególnie ważne było zapewnienie użytkownikom łatwego i szybkiego dotarcia do najważniejszych dla nich informacji. Więcej o wdrożeniu: Serwis informacyjny dla NFZ.

Źródło: Badanie przeprowadzone przez EDISONDA i Grant Thornton.
Źródło: Badanie przeprowadzone przez EDISONDA i Grant Thornton.

W kategorii „Administracja” w grupie strony firmowe znalazł się Getin Bank. Najlepiej ocenionych zostało aż 5 obszarów serwisu: informacja o przeznaczeniu strony, spójność nazewnictwa podstron, konsekwentne formatowanie, wysokiej jakości zdjęcia i grafiki oraz elementy pozwalające odnaleźć się w serwisie. Dla tego Klienta zaprojektowaliśmy oraz byliśmy odpowiedzialni za development intuicyjnej platformy webowej, która pozwala na zarządzanie kilkoma serwisami informacyjnymi. Więcej o tym wdrożeniu: Serwis internetowy Getin Bank.

W audycie Grant Thornton International znalazł się także Medicover, w kategorii „Ochrona zdrowia” sektor stron firmowych. Najwyżej oceniony został zrozumiały dla odbiorcy język, spójność nazewnictwa podstron oraz responsywność serwisu. Przeprowadzone przez nas wdrożenie zrealizowane zostało w oparciu o Edito w technologii .NET. Portal posiada charakter informacyjny, z narzędziami ułatwiającymi korzystanie z możliwości oferowanych przez szpital. Miesięcznie serwis generuje blisko 1,8 mln odsłon miesięcznie. Więcej o serwisie: Portal informacyjny dla Medicover.

Źródło: Badanie przeprowadzone przez EDISONDA i Grant Thornton.
Źródło: Badanie przeprowadzone przez EDISONDA i Grant Thornton.

Grant Thornton International Ltd to organizacja działająca w 120 państwach, która zrzesza firmy audytorsko-doradcze. W Polsce Grant Thornton jest obecnie jedną z czołowych firm w tym sektorze. „Konkurencja z jaką zostali zestawieni nasi Klienci to niejednokrotnie największe firmy prywatne oraz instytucje państwowe. Znalezienie się w gronie ocenianych instytucji i to z tak dobrymi notami, to potwierdzenie, że nasze usługi prezentują wysoką jakość oraz realnie spełniają potrzeby użytkowników, zarówno w sektorze państwowym, jak i prywatnym” – mówi Marcin Wojtoń, Dyrektor Handlowy w Ideo.

Informacja na temat badania i raport dostępne są na stronie Grant Thornton.

Może zainteresują Cię także

Raport: Problemy polskiego e-commerce

10 maja 2019
Analizy największych wyzwań oraz trudności w polskim e-commerce podjęły się agencje Ideo Force oraz onData.

Serwisy informacyjne dla Medicover

23 kwietnia 2019
Specjalistyczne portale, będące bogatym źródłem informacji. Zastosowana technologia gwarantuje sprawną obsługę blisko 1,8 mln odsłon miesięcznie.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas