Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Nasi Klienci w czołówce rankingu Opineo

„Ranking Sklepów Internetowych 2019”. Iparts, Black Red White oraz Wapteka zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach.

Ranking Sklepów Internetowych” publikowany jest przez Opineo.pl już od dekady. Jest to zestawienie najlepiej ocenianych w danym roku sklepów internetowych w Polsce. Ranking powstaje w oparciu o opinie tylko tych klientów, którzy dokonali wcześniej zakupu w danym sklepie.

Nasi Klienci zajęli wysokie miejsca, które przekładają się między innymi na poziom zadowolenia z zakupów realizowanych za pomocą narzędzi, które wspólnie z nimi tworzymy.

W przypadku e-commerce opinia konsumenta jest najważniejszym wyznacznikiem jakości obsługi. Niezmiernie cieszy nas, że możemy aktywnie wspierać biznesy naszych Klientów przyczyniając się do ich rozwoju, a w pewnym stopniu także osiągania przez nich tego typu wyróżnień. Stanowią dla nas swego rodzaju potwierdzenie, że rekomendowane przez nas rozwiązania są skuteczne.” – podsumowuje Anna Wolanin, specjalista ds. e-commerce w Ideo.

W kategorii Motoryzacja 3. miejsce zajął sklep Iparts.pl


Źródło: Opineo.pl

iParts.pl jest ogólnopolskim liderem sprzedaży części zamiennych w internecie. Historia sklepu zaczęła się w 2008 roku, kiedy zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy go wspólnie z Software House Ideo, który później stał się naszym partnerem technologicznym."- przypomina Piotr Wrześniewski, prezes zarządu iParts sp. z o.o.

Nasza wieloletnia współpraca obejmuje zarówno budowę i ciągłą rozbudowę sklepu internetowego, jak i działania promocyjne wokół niego takie jak pozycjonowanie, content marketing czy marketing efektywnościowy. Zobacz wybrane projekty zrealizowane dla iParts.

 

W kategorii Dom i wnętrze 4. miejsce zajął sklep Black Red White


Źródło: Opineo.pl

Zaprojektowany przez nas i wdrożony w oparciu o autorski system Edito CMS sklep BRW.com.pl to historia długiej, efektywnej współpracy z Klientem. Sklep jest na bieżąco przez nas rozwijany i rozbudowywany o kolejne funkcje. Jednocześnie realizujemy badania użyteczności, które są podstawą do jego optymalizacji. Serwis był wielokrotnie nagradzany w licznych konkursach, m.in. w 11 edycji Webstarfestival, w trakcie którego został uznany za najlepszy w swojej kategorii.

 

W kategorii Artykuły medyczne 3. miejsce zajął sklep Wapteka.pl

Wapteka, to klient dla którego agencja interaktywna Ideo Force zrealizowała projekt Konsulting SEO i UX. Do realizowanych w trakcie współpracy zadań należało przeprowadzenie kompleksowego audytu SEO. Zebrane w jego trakcie wnioski pomogły w przeprowadzeniu optymalizacji sklepu internetowego. Działania te przełożyły się na poprawę widoczności serwisu, jego obecności w wynikach wyszukiwania na frazy kluczowe o 88% oraz wzrost ruchu organicznego (55% w stosunku do poprzedniego roku i 70% z miesiąca na miesiąc).

Przygotowany przez Opineo.pl „Ranking Sklepów Internetowych 2019” można pobrać ze strony: ranking.opineo.pl

Może zainteresują Cię także

Clutch.co: Ideo w gronie najlepszych

14 października 2019
Klienci bardzo dobrze oceniają nasze kompleksowe usługi i doradztwo. Jest to jeden z głównych powodów, dla których zostaliśmy uznani przez Clutch za czołową firmę software developerską w Polsce.

Nowoczesna strona internetowa dla CityFit

11 października 2019
Dla naszego Klienta zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy dynamiczny serwis internetowy przyjazny klubowiczom.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas