Serwis www dla Santander Consumer Bank

Na zlecenie Santander Consumer Bank S.A. przygotowaliśmy nowy serwis internetowy.

Santander Consumer Bank S.A. należy do jednej z największych grup finansowych na świecie. Drugi rok z rzędu otrzymał godło Firma Przyjazna Klientowi. By jeszcze bardziej podnieść poziom satysfakcji Klientów, Bank zdecydował się przebudować swój serwis internetowy.

Głównym celem powierzonego nam zadania było podniesienie intuicyjności i maksymalne uproszczenie obsługi serwisu. Udało się to osiągnąć między innymi dzięki realizacji serwisu w oparciu o zasady RWD, co pozwala na jego sprawne przeglądanie także na urządzeniach mobilnych.

Na podstawie dostarczonego projektu graficznego stworzyliśmy bogaty w funkcjonalności serwis internetowy. Santanderconsumer.pl został wdrożony w oparciu o platformę Edito CMS. Dzięki jej wysokiej intuicyjności i dedykowanym narzędziom administracyjnym bieżąca aktualizacja serwisu jest niezwykle prosta.

„Zdecydowaliśmy się na system Edito CMS, ponieważ uważamy, że jest to sprawne i intuicyjne w obsłudze narzędzie, pozwalające na zarządzanie rozbudowanym serwisem internetowym. Ponadto platforma ta optymalizuje pracę, zwiększa efektywność oraz minimalizuje koszty związane z bieżącą aktualizacją.” - podsumowuje Michał Kunysz, Menadżer ds. Marketingu Internetowego w Santander Consumer Bank S.A.

Więcej na temat realizacji serwisu santanderconsumer.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

×

Klienci o nas