Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Aplikacja LOTTO z nagrodą Mobile Trends Awards

Aplikacja LOTTO zwycięża w swojej kategorii w najbardziej prestiżowym konkursie branży mobilnej w Polsce - Mobile Trends Awards.

Mobile Trends Awards od 12 lat nagradza najlepsze projekty i aplikacje mobilne. W tym roku wręczono aż 20 statuetek dla najlepszych projektów i aplikacji mobilnych 2022 roku. Aplikacja mobilna LOTTO została uznana za najlepszą w kategorii gra mobilna.

O nagrodę, zgodnie z założeniami konkursu, mogą rywalizować twórcy z Polski lub z polskich oddziałów firm zagranicznych. Zgłoszone projektu musiały być zrealizowane lub rozwijane w 2022 roku. Do konkursu zostało zgłoszonych 75 takich projktów. Kapituła konkursowa wybrała najlepsze projekty w 14 kategoriach.

Zobacz pełną listę nominowanych projektów i zwycięzców Mobile Trends Awards 2022.

Aplikacja mobilna LOTTO została wykonana w technologii Flutter, która wspiera tworzenie rozwiązań zapewniających wysoką wydajność. Aplikacja odwzorowuje dostarczony przez Klienta projekt graficzny, który sprawia, że poruszanie się po niej jest bardzo intuicyjne. Użytkownicy w ramach jednego konta mogą logować się na stronie www.lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej LOTTO. Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do wszystkich funkcjonalności systemu. Korzystający z aplikacji mają do wyboru różnorodne Gierki oraz Świat gier LOTTO. Mogą również sprawdzać bieżące wyniki losowań i odbierać wygrane.

 

Warto wspomnieć, że nasz Klient tego roku został doceniony dwukrotnie. Drugie wyróżnienie i podium aplikacja mobilna LOTTO zdobyła podczas konkursu IPMA - Polish Project Excellence Award zdobywając srebro w kategorii najlepszy projekt IT.

Może zainteresują Cię także

PIM – efektywne zarządzanie bazą produktową

6 lutego 2023
Przygotowaliśmy bezpłatny poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak efektywnie wdrożyć system, który usprawni zarządzanie informacją produktową w Twojej firmie.

Lotto.pl i Ideo ze srebrem w konkursie Polish Project Excellence Award 2022.

1 grudnia 2022
Nasz klient na podium konkursu organizowanego przez International Project Management Association. Wcześniej otrzymał również tytuł "Lidera Cyfrowej Transformacji" od Federacji Przedsiębiorców Polskich.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas