Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

100 pytań do dobrego wdrożenia PIM – checklista

Przygotowaliśmy bezpłatny poradnik, w którym znajdziesz checklistę z najważniejszymi zagadnieniami ułatwiającymi efektywne wdrożenie systemu PIM.

Wdrożenie systemu zarządzania informacją o produkcie (PIM) jest złożonym procesem, który wymaga dokładnego planowania i przygotowania. Jednym z kluczowych elementów przed rozpoczęciem implementacji systemu PIM jest przeprowadzenie analizy przedwdrożeniowej.

Jest to proces, który ma na celu szczegółowe zbadanie potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa oraz opracowanie strategii wdrożenia PIM, która odpowiada tym potrzebom.

Analiza przedwdrożeniowa pozwala na zrozumienie specyfiki biznesowej przedsiębiorstwa, identyfikację źródła problemów, które PIM ma pomóc rozwiązać, oraz określenie celów, jakie chcemy osiągnąć. Dzięki analizie przedwdrożeniowej możliwe jest również określenie zakresu i skali projektu, jak również zidentyfikowanie zasobów i kompetencji potrzebnych do skutecznego wdrożenia PIM.

W odpowiedzi na te wyzwania, przygotowaliśmy poradnik „100 pytań do dobrego wdrożenia PIM”, który zawiera zestaw pytań pomagających w skutecznym przygotowaniu do wdrożenia systemu PIM.

Czego dowiesz się z naszego poradnika?

W tym poradniku skupimy się na roli analizy przedwdrożeniowej w procesie wdrożenia PIM. Przedstawimy najważniejsze kroki, które należy podjąć, aby przeprowadzić analizę przedwdrożeniową oraz jakie pytania należy zadać, aby upewnić się, że analiza ta jest kompletna i skuteczna.

Poznasz zagadnienia związane z:

  • Wyborem dostawcy,
  • Potrzebami użytkowników systemu PIM,
  • Zespołem wdrożeniowym,
  • Oprawą graficzną oraz kanałami dostępu do systemu,
  • Oprogramowaniem i zapleczem technologicznym,
  • Zasobami potrzebnymi do implementacji systemu PIM,
  • Szkoleniami dla użytkowników.

 

Może zainteresują Cię także

Aplikacja LOTTO z nagrodą Mobile Trends Awards

4 kwietnia 2023
Aplikacja LOTTO zwycięża w swojej kategorii w najbardziej prestiżowym konkursie branży mobilnej w Polsce - Mobile Trends Awards.

PIM – efektywne zarządzanie bazą produktową

6 lutego 2023
Przygotowaliśmy bezpłatny poradnik, dzięki któremu dowiesz się jak efektywnie wdrożyć system, który usprawni zarządzanie informacją produktową w Twojej firmie.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas