ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Lotto.pl i Ideo ze srebrem w konkursie Polish Project Excellence Award 2022.

Nasz klient na podium konkursu organizowanego przez International Project Management Association. Wcześniej otrzymał również tytuł "Lidera Cyfrowej Transformacji" od Federacji Przedsiębiorców Polskich.

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jeden z wielu obszarów działania firmy to produkty spod znaku LOTTO. Firma w swojej sieci dystrybucji ma ponad 18 000 punktów sprzedaży oraz działa online za pośrednictwem zaprojektowanej przez Ideo strony internetowej lotto.pl.

W ramach współpracy z Klientem przygotowaliśmy także aplikację mobilną LOTTO - graj online.


Nowa aplikacja mobilna odwzorowuje dostarczony przez Klienta projekt graficzny i posiada nowoczesny design oraz czytelny interfejs. Sprawia to, że poruszanie się po niej jest bardzo intuicyjne i proste.

Korzystający z aplikacji mają do wyboru różnorodne Gierki oraz Świat gier LOTTO. Mogą również sprawdzać bieżące wyniki losowań i odbierać wygrane. Każdy użytkownik posiada swój ePortfel, z którego, po zasileniu środkami finansowymi może dokonać płatności za usługi lub zapłacić za kupon. Może również wypłacić środki na swoje konto bankowe np. w przypadku wygranej.

Aplikacja mobilna "LOTTO - graj online" zdobyła srebro Polish Project Excellence Award 2022, w kategorii Projekty IT.


To wyróżnienie to nie tylko uznanie wśród polskiego i międzynarodowego środowiska profesjonalistów to także wsparcie przez doświadczone zespoły ekspertów, którzy udzielają rad w obszarze identyfikacji dalszego doskonalenia, to także cenne referencje oraz szansa do zaprezentowania zespołu projektowego i wymiany doświadczeń z innymi Finalistami. Udział w konkursie pozwala na zaprezentowanie zespołu jako jednego z najbardziej skutecznych i rozpoznawalnych w całym kraju.

"Nie udałoby się tego osiągnąć, gdyby nie wyjątkowo zgrany zespół Lottomerkury Sp. z o.o. oraz Totalizator Sportowy. Słowa podziękowania należą się również niezawodnemu zespołowi Ideo Sp. z o.o. z Krystianem Baranem na czele. Praca z takimi ludźmi to sama przyjemność." podsumowuje Piotr Ossowski, Lider projektu aplikacji mobilnej LOTTO, IT Project Manager, LottoMerkury Sp. z o.o.

W ubiegłym roku Totalizator Sportowy został doceniony także na płaszczyźnie cyfryzacji. Zyskując tytuł „Lidera Cyfrowej Transformacji” 2022 podczas Gali Gospodarczych Nagród Federacji Przedsiębiorców Polskich. Wyróżnienie dedykowane jest firmom, które w ocenie kapituły konkursowej są „wzorem cyfryzacji, wdrażają unikatowe, nowatorskie rozwiązania, posiadają udokumentowane efekty cyfryzacji, w poszanowaniu prawa, regulacji RODO oraz praw społecznych i obywatelskich”.

Warto wspomnieć, że od 2018 roku Totalizator Sportowy przechodzi największą transformację cyfrową w historii spółki. Nowelizacja ustawy o grach hazardowych umożliwiła szeroki zakres działania, co firma wykorzystała do udogodnienia Klientom korzystania z oferty LOTTO tworząc aplikację mobilną, ale także mocno rozbudowując swoją obecność w internecie.

Gratulujemy zdobytych nagród i wyróżnień, z których najcenniejszym jest zaufanie Klientów. Jednocześnie jesteśmy dumni, że możemy wspierać od strony technologicznej i tworzyć aplikacje zyskujące uznanie wśród ekspertów IPMA.

Może zainteresują Cię także

Ideo Force organizuje 6. edycję Konferencji Lunch z e-commerce!

24 listopada 2022
Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja e-marketingu Ideo Force. Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem: „Nowe oblicze KPI, czyli Keep People I..”

Wspieramy rozwój liderów eCommerce

5 października 2022
Rozwijane przez nas platformy sprzedażowe znalazły się w czołówce uznanych na rynku rankingów.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas