Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Ideo Force organizuje 6. edycję Konferencji Lunch z e-commerce!

Już 9 grudnia w Warszawie, odbędzie się 6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, której organizatorem jest agencja e-marketingu Ideo Force. Tym razem wydarzenie odbędzie się pod hasłem: „Nowe oblicze KPI, czyli Keep People I..”

Nowe oblicze KPI, czyli Keep People I...
Idea 6. edycji Konferencji Lunch z e-commerce

Tegoroczna edycja Konferencji Lunch z e-commerce będzie miała wyjątkowy, gdyż butikowy charakter (pula biletów jest mniejsza niż zazwyczaj). Specjalna będzie jednak nie tylko formuła, ale także tematyka spotkania, oscylująca wokół rozwoju kompetencji przywódczych i umiejętności miękkich, mających ogromne znaczenie w twardym biznesie.

Osoby, które zarządzają firmami w e-commerce, doskonale znają rozwinięcie skrótu KPI. To kluczowe wskaźniki efektywności, które jak się okazuje – mają dwa oblicza. W trakcie zbliżającej się Konferencji, Ideo Force przedstawi je w zupełnie nowym świetle, oferując uczestnikom nie tylko wartościowe prelekcje ekspertów z branży, ale też tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń biznesowych. Świadomość dotycząca rozwoju umiejętności przywódczych przez liderów jest coraz większa, a zbliżająca się Konferencja będzie doskonałą okazją do poznania sposobów, dzięki którym osoby piastujące podobne stanowiska, skutecznie wykorzystują potencjał tkwiący w ich zespołach.

Czy kluczowa jest efektywna komunikacja prowadzona w duchu: „Keep People Informed”, a może utrzymanie zaangażowania „Keep People Involved”?  Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, jednak z pewnością – ważny jest balans pomiędzy kompetencjami twardymi i miękkimi oraz sprostanie wyzwaniom, związanym ze skutecznym zarządzaniem zespołem.
 


Konferencja Lunch z e-commerce
do kogo kierowane jest wydarzenie?

Konferencja organizowana jest z myślą o przedstawicielach kadry zarządzającej, prezesach, właścicielach i managerach e-commerce, a także praktykach e-biznesu, otwartych na networking. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu osoby, chcące kształtować kompetencje przywódcze i rozwijać umiejętności miękkie, w gronie doświadczonych przedsiębiorców, otwartych na dzielenie się swoimi doświadczeniami biznesowymi.

Konferencja Lunch z e-commerce to także idealna propozycja dla przedstawicieli firm, którym zależy na budowie relacji z zespołem, przy jednoczesnej egzekucji strategii biznesowej.
 

Kto wystąpi w trakcie Konferencji?

Ideo Force zaprosiło do udziału w Konferencji, ekspertów z ogromnym doświadczeniem w branży, zorientowanych na ciągły rozwój i doskonale rozumiejących wyzwania, z którymi mierzy się kadra zarządzająca w e-commerce. Oto lista prelegentów:

 • Joanna Kucharska, HR Subject Matter Ekspert w Sii Polska, HR Influencer
   
 • François Nail, Moderator & Founder, CEO Round Table
   
 • Dr Maciej Sikorski, Przewodniczący Rady Nadzorczej MH Group S.A., Wykładowca Akademicki
   
 • Łukasz Wysokiński, Dyrektor Zarządzający InPost Fulfillment 
   
 • Prof. UW, dr hab. Dariusz Tworzydło, Prezes Zarządu Exacto, Wykładowca Akademicki
   
 • Sebastian Kotów, Psycholog Biznesu, Wykładowca Akademicki
   
 • Joanna Kwiatkowska, Vice CEO, Sales Director, CTO & Co-Founder, Kubota S.A.

Dlaczego warto uczestniczyć w wydarzeniu?

Konferencja będzie nie tylko okazją do wysłuchania merytorycznych prelekcji ekspertów, ale także skonfrontowania własnego sposobu zarządzania zespołem z metodami, wykorzystywanymi przez osoby zajmujące podobne stanowiska, które często zmagają się z podobnymi trudnościami. Atmosfera w trakcie spotkania będzie sprzyjać rozwojowi kompetencji przywódczych w gronie osób, doskonale znających branżowe realia.

6. edycja Konferencji Lunch z e-commerce to nie tylko możliwość rozwijania umiejętności przywódczych (m.in. decyzyjności, perswazyjności, asertywności), mentorskich, czy komunikacyjnych, ale też inspiracja do wyznaczenia swoich własnych KPI, w zakresie skutecznego kierowania pracą zespołu, w duchu: Keep People I…

Więcej informacji o Konferencji na stronie organizatora: sprawdź szczegóły


Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Liczba miejsc jest ograniczona, jednak bilety wciąż są dostępne tutaj.

Wydarzenie: Konferencja Lunch z e-commerce. Nowe oblicze KPI, czyli Keep People I…

Kiedy? 9.12.2022 (godz. 10.00-17.00).

Gdzie? Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, ul. Jutrzenki 135, Warszawa.

W imieniu swoim, jak i organizatora - serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Może zainteresują Cię także

Wspieramy rozwój liderów eCommerce

5 października 2022
Rozwijane przez nas platformy sprzedażowe znalazły się w czołówce uznanych na rynku rankingów.

Loteria BLIKOMANIA

15 lipca 2022
Już po raz trzeci współpracujemy z Polskim Standardem Płatności przy organizacji kolejnej edycji Loterii BLIKOMANIA. 

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas