Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Aplikacja mobilna dla BodyNetics

BodyNetics tworzy zespół doświadczonych specjalistów, którzy na co dzień współpracują z profesjonalnymi sportowcami, trenerami i fizjoterapeutami. Ich wiedza, zarówno teoretyczna jak i praktyczna, została udostępniona użytkownikom w aplikacji mobilnej. BodyNetics oferuje również profesjonalny sprzęt i akcesoria do treningu oraz fizjoterapii.

Zadania i cele

Wspólnie z BodyNetics zaprojektowaliśmy nowoczesną i funkcjonalną aplikację mobilną. Użytkownicy mają do wyboru szereg profesjonalnych treningów podzielonych na intuicyjne kategorie.

Aplikacja umożliwia tworzenie personalizowanych planów treningowych z video instruktażem do ćwiczeń.

Aplikacja została zbudowana w technologii React Native, co pozwala m.in. na dopasowanie jej do najnowszych wersji mobilnych systemów operacyjnych (iOS, Android). Ponadto została zintegrowana z Firebase Google, a połączenie aplikacji z Facebookiem umożliwia szybkie logowanie do systemu.

Dodatkowo w ramach współpracy stworzyliśmy funkcjonalny sklep internetowy w oparciu o autorski system Edito 4.0. Platforma w sposób atrakcyjny i czytelny prezentuje ofertę produktową Klienta, tak jak sprzęt i akcesoria treningowe. System został zintegrowany z dostawcami usług zewnętrznych – przesyłkami kurierskimi DPD oraz płatnościami online Dotpay i PayPal.

Główne korzyści dla Klienta
  • Profesjonalna aplikacja mobilna,
  • aplikacja dla systemów iOS i Android,
  • funkcjonalny i wygodny sklep internetowy,
  • integracje zewnętrzne.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas