ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Bratex Deker Punkt - program lojalnościowy

Firma Bratex zajmuje się produkcją oraz dystrybucją wysokogatunkowych blach dachowych oraz stalowego systemu orynnowania. Jej głównym obszarem działalności jest dostarczanie blach, które spełniają europejskie normy budowlane i cechują się wysoką jakością użytkową.
 

Zadania i cele

Bratex Deker Punkt to system i program lojalnościowy polskiego producenta wysokiej jakości pokryć dachowych, spółkę Bratex Dachy Mrzygłód. Aplikacja mobilna realizowana przez nasz zespół to integracja z systemem Deker Punkt, której celem jest wymiana informacji o zamówieniach, produktach w zakresie ceny jak i stanu magazynowego.

Zaprojektowanie aplikacji wraz z programem lojalnościowym stało się wsparciem dla zwiększenia sprzedaży produktów oraz powiększenia grona stałych Klientów.

Głównym zadaniem aplikacji jest realizowanie kodów punktowych firmy Bratex. Każdy kod oferuje unikalną liczbę punktów, które sumują się na koncie użytkownika w aplikacji. Użytkownicy mają możliwość wymiany swoich punktów na określone produkty dostępne w katalogu nagród.

Dodatkowo utworzony został moduł „Zdjęcia montażu”, dzięki któremu użytkownicy mają możliwość wysyłania zdjęć swoich realizacji, za co również mogą zdobywać dodatkowe punkty. Aplikacja nalicza punkty z kodów poprzez skanowanie kodu QR lub jego ręczne wprowadzenie. Do głównych celów projektu należało zaprojektowanie i wdrożenie nowoczesnej aplikacji mobilnej dostępnej dla urządzeń z systemem Android oraz IOS.

Istotnym dla Klienta celem było przygotowanie panelu aplikacji tak, aby użytkownik mógł zalogować się a także założyć konto za pośrednictwem numeru telefonu oraz dostępnego kodu punktowego.

Główne korzyści dla Klienta

  • Pozyskanie nowych, stałych klientów,
  • Tworzenie pozytywnych relacji z uczestnikami programu;,
  • Łatwość obsługi aplikacji zachęca do korzystania z niej,
  • Przyjazny i szybki interfejs,
  • Moduły powiadomień, aktualności, „zdjęcia montażu”.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas