Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Cyfrowa Edukacja Lubelska - platforma klasy Learning Management System

Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii stawia na innowacyjne rozwiązania i rozwój w zakresie nowoczesnych technologii, które podnoszą kompetencje cyfrowe Województwa. Kompleksowo obsługuje samorządowe jednostki organizacyjne pod kątem informatycznym oraz pełni funkcję operatora Sieci Szerokopasmowej Polski Wschodniej Województwa Lubelskiego.

Zadania i cele:

W ramach współpracy z Klientem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy platformę zdalnego nauczania (LMS), dedykowaną pracownikom placówek edukacyjnych i oświatowych województwa Lubelskiego. Platforma nauczania zdalnego "Cyfrowa Edukacja Lubelska" stanowi wsparcie szkoleniowe dla osób, które pracują oraz przekazują wiedzę zdalnie, za pomocą odpowiednich narzędzi technicznych.

Dzięki zawartym na platformie szkoleniom informatycznym oraz metodycznym, użytkownicy mają dostęp do praktycznej wiedzy udostępnianej w zróżnicowanej i atrakcyjnej formie.

Efektywne wsparcie osób, które przekazują wiedzę w formie zdalnej.

 

Na platformie dostępne są dwa moduły: Doradztwo Metodyczne oraz Szkolenia Informatyczne. Użytkownicy mogą korzystać z dostępnych modułów według nadanych im przez administratora uprawnień. Ponadto możliwe jest swobodne przełączanie się pomiędzy modułami.

W ramach modułu Szkolenia Informatyczne, użytkownicy korzystają z różnego rodzaju materiałów edukacyjnych, jak np. multimedialne szkolenia e-learningowe, e-testy, materiały video. Aby dostęp do wiedzy i informacji był szybki i prosty, każdy użytkownik ma automatycznie przypisywaną indywidualną ścieżkę rozwoju, w której może obserwować wszelkie aktywności oraz gromadzić różnego rodzaju materiały. Co więcej, moduł posiada możliwość zapisania się na indywidualne spotkania online z konsultantem.

Z kolei Moduł Doradztwa Metodycznego zawiera możliwość zamieszczania przez użytkowników propozycji materiałów szkoleniowych, które następnie są autoryzowane przez metodyków. Użytkownicy mają możliwość podglądu statusu realizacji, weryfikacji i obróbki materiału. Po publikacji gotowego już materiału, jest on widoczny dla wszystkich użytkowników platformy.

Platforma umożliwia realizację konsultacji online z metodykami.

Wdrożony system LMS posiada również rozbudowany moduł grywalizacji. Nauczyciele za określone działania na platformie otrzymują punkty, które zbierają również dla swojej Szkoły. Użytkownicy na bieżąco mogą podglądać ranking oraz listę uzyskanych punktów.

Platforma bogata jest również w szereg narzędzi administracyjnych pozwalających na zarzadzanie treściami, konfigurację modułów, zarządzanie użytkownikami, monitoring postępów użytkownika oraz generowanie raportów.

Korzyści dla Klienta:
  • wydajna i funkcjonalna Platforma e-learningowa,
  • atrakcyjna i skuteczna forma nauki, połączona z grywalizacją,
  • praktyczne funkcjonalności, które wspierają zdalne nauczanie,
  • monitoring i raportowanie postępów użytkowników,
  • rozbudowany system uprawnień dla użytkowników,
  • integracja z zewnętrznymi narzędziami.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas