Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Platforma Distance Learning dla Gegenbauer Polska Sp. z o.o.

Gegenbauer Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy Gegenbauer, dostawcą usług z zakresu Facility Management. Przedmiotem działalności spółki są usługi z zakresu kompleksowego zarządzania nieruchomościom, czyli zarządzanie funkcjami technicznymi, infrastrukturalnymi i ekonomicznymi nieruchomości. Centrala spółki mieści się w Krakowie, a sieć obsługiwanych obiektów rozsiana jest po całym kraju.

Zadania i cele

Celem współpracy z Klientem było zaprojektowanie i wdrożenie platformy e-learning umożliwiającej przeprowadzanie szkoleń pracowników z zakresu BHP, obsługi elektronicznego obiegu dokumentów oraz innych.

Produkt dostępny jest wyłącznie dla pracowników firmy. Obsługa panelu administracyjnego jest prosta i intuicyjna, dzięki temu pracownicy w szybki sposób mogą zdobywać i poszerzać swoją wiedzę.

Na potrzeby Klienta rozbudowaliśmy dodatkowo funkcjonalność o moduł ankiet dynamicznych, który umożliwia prostą rozbudowę o kolejne elementy nawet bardzo rozbudowanego formularza ankietowego lub formularzy aplikacyjnych.

Zlecenie obejmowało również szkolenie z obsługi platformy Edito E-learning.

Główne korzyści wynikające z projektu
  • Agregacja dokumentów w jednym miejscu,
  • automatyzacja harmonogramów pracy,
  • przypomnienia o ważnych wydarzeniach,
  • redukcja kosztów związanych z obsługą szkoleń pracowniczych,
  • łatwy w obsłudze panel informacyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas