Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Platforma e-learningowa dla Akademii Kultury Informacyjnej

Akademia Kultury Informacyjnej to spółka, którą tworzą zarówno praktycy, jak i teoretycy z różnych dyscyplin naukowych oraz obszarów biznesu. Poprzez swoją pasję, którą łączą z pracą, dostarczają społeczeństwu i gospodarce nowoczesne programy kształcenia. Firma organizuje liczne konferencje, seminaria i szkolenia.

Zadania i cele

Dla naszego Klienta została zaprojektowana i wdrożona rozbudowana platforma typu Learning Management System. Pozwala tworzyć i publikować dedykowane szkolenia dla przedsiębiorstw, samorządów terytorialnych i struktur komunalnych oraz innych organizacji, które tworzą i rozwijają swoje biznesy. W ramach współpracy przeprowadziliśmy także szkolenie online, w zakresie obsługi platformy e-learningowej.

Platforma stanowi idealne uzupełnienie oferty edukacyjnej Klienta.

Platformę zintegrowaliśmy z systemem ClickMeeting, który wspiera realizację telekonferencji grupowych lub 1:1 z trenerem dostępnym dla kursantów. Klient może także sprawnie przygotowywać podsumowania kursów w postaci lekcji wideo.

Konstrukcja platformy umożliwia zbieranie i prezentowanie w czytelnej formie raportów dotyczących procesu nauczania. Prezentują one między innymi czas rozpoczęcia i zakończenia kursu, jego status oraz punkty zdobyte na poszczególnych etapach szkolenia przez daną osobę lub całą grupę. Platforma w pełni zlicza czas poświęcony przez kursanta i danego trenera na poszczególnych lekcjach. Posiada mechanizm informujący o minimalnym i maksymalnym czasie, jaki kursant może spędzić na szkoleniu.

Główne korzyści dla Klienta
  • E-learning poszerza działalność firmy,
  • platforma wyposażona w praktyczne funkcje,
  • przekazywanie wiedzy w formie zdalnej,
  • weryfikacja postępów w nauce.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas