Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Rozbudowana platforma dla Bien-Air (Magento 2)

Bien-Air Medical Technologies to szwajcarska firma, działająca na rynku medycznym od ponad 50-ciu lat. Zajmuje się produkcją specjalistycznego sprzętu stomatologicznego i chirurgicznego, który ułatwia codzienną pracę lekarzy oraz poprawia komfort pacjentów. Firma ceniona jest przede wszystkim za wysoką jakość oferowanych produktów.

Zadania i cele

Dla marki Bien-Air Dental wdrożyliśmy rozbudowany serwis na platformie typu OpenSource. Wspólnie z Klientem wybraliśmy Magento 2, ze względu na obsługę licznych funkcji wspierających handel elektroniczny. Co równie istotne - platforma oferuje wysoką elastyczność i kontrolę nad funkcjonalnościami kanału online. Sklep internetowy działa na wielu rynkach europejskich oraz w Stanach Zjednoczonych i Brazylii. Dostępny jest aż w 7 wersjach językowych – angielskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, portugalskiej, hiszpańskiej i rosyjskiej. Serwis automatycznie dopasowuje wersje językowe do użytkownika, w oparciu o jego adres IP i wcześniejsze preferencje.

W serwisie wdrożyliśmy szereg dedykowanych rozwiązań, między innymi moduł prezentacji pełnej oferty produktowej wraz z rozbudowanymi zakładkami (technologia, dane techniczne, pliki do pobrania oraz informacje dotyczące konserwacji sprzętu). Przygotowaliśmy także narzędzia do szybkiej edycji cen produktów dla poszczególnych marketów oraz moduł grupujący pliki PDF.

Nowoczesny design, dbałość o każdy detal, ciekawa prezentacja produktów przy wykorzystaniu materiałów multimedialnych, pozwoliły na przygotowanie estetycznego, funkcjonalnego i użytecznego sklepu.

W związku z przyjętą polityką firmy platforma obsługuje trzy typy usług: płatność za produkt, wypożyczenie (opłata naliczana miesięcznie) oraz zamówienia testowe (obejmujące 7-dniowy, bezpłatny okres próbny). W panelu administracyjnym wdrożyliśmy także liczne rozwiązania ułatwiające zarządzanie sklepem i obsługę zamówień.

Dalsza współpraca z Klientem zakłada wdrożenie drugiego serwisu dedykowanego marce Bien-Air Surgery.

Główne korzyści dla Klienta
  • Nowoczesne narzędzie wpierające cele biznesowe Bien-Air Dental,
  • wzrost atrakcyjności marki,
  • automatyczne rozpoznawanie wersji językowej użytkownika po adresie IP,
  • uproszczony proces dodawania produktów,
  • wzrost satysfakcji Klientów,
  • zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas