Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Rozbudowany sklep internetowy (WooCommerce)

Eiker Motorshop to jeden z największych norweskich sklepów z oponami i felgami do samochodów. Firma zajmuje się również regeneracją opon używanych. Jako jedna z niewielu firm tego typu oferuje produkty dedykowane pojazdom zabytkowym.

Zadania i cele

Projekt polegał na stworzeniu sklepu internetowego w oparciu o system WordPress z wykorzystaniem rozszerzenia WooCommerce. Realizacja głównych funkcjonalności systemu wymagała stworzenia dedykowanych modułów i wdrożenia odpowiednich integracji.

Zaawansowany e-sklep z dedykowaną wyszukiwarką produktów

Integracja z systemem RegCheck zapewnia możliwość wyświetlania listy produktów dostępnych dla danego pojazdu, po wprowadzeniu jego numeru rejestracyjnego. Takie rozwiązanie pozwala na skrócenie czasu wyszukiwania towaru oraz na pełne dopasowanie oferty pod indywidualne, aktualne potrzeby klienta. Sklep obsługuje płatności internetowe PayPal.

Administrator sklepu posiada możliwość tworzenia zestawów produktów łączonych (np. opona + felga), które mogą być sprzedawane w promocyjnej cenie. Dzięki temu Klient zwiększa atrakcyjność oferty i ma możliwość szybszego i sprawnego oferowania produktów komplementarnych. Sklep został zintegrowany z CRM Visma Business.

Główne korzyści dla Klienta
  • W pełni funkcjonalny sklep online,
  • oryginalna forma wyszukiwania produktów,
  • odświeżenie wizerunku klienta,
  • wygodny system płatności internetowych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas