Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Serwis produktowy dla Bien-Air

Bien-Air Dental wchodzi w skład Bien-Air Medical Technologies. To szwajcarski producent i światowy lider w produkcji sprzętu medycznego. Firma od 60 lat specjalizuje się w akcesoriach dentystycznych oraz chirurgicznych. Wysokiej klasy wykonanie i nowoczesna technologia znajduje uznanie klientów m.in. w takich krajach jak Katar, Nowa Zelandia, Japonia, Hongkong czy kraje UE.

Zadania i cele

Na zlecenie Klienta zrealizowaliśmy stronę produktową, opartą na platformie Magneto 2. Założeniem projektu jest prezentacja sprzętu medycznego wykorzystywanego w chirurgii, znajdującego się w ofercie firmy.

Bogate źródło informacji o ofercie produktowej zaprezentowanych w atrakcyjnej formie.

Użytkownicy serwisu mogą zapoznać się ze szczegółową prezentacją każdego produktu. Uzupełnieniem specyfikacji technicznej są rozbudowane grafiki, które w szczegółowy sposób prezentują najistotniejsze kwestie związane z jego funkcjonowaniem. Przy ich projektowaniu zachowana została estetyka wizualna, która nawiązuje do szablonu strony.

Istotnym elementem strony jest dział wsparcia. W tym miejscu klienci firmy mogą w łatwy i szybki sposób znaleźć katalogi do pobrania czy instrukcje, w różnych wersjach językowych. Wyszukiwanie może odbywać się na dwa sposoby: poprzez podanie nazwy sprzętu lub numeru referencyjnego. Dział aktualności prezentuje najważniejsze wydarzenia z życia firmy. Dodatkowo użytkownicy w kalendarzu wydarzeń mogą pozyskać informacje o eventach, w których Bien-Air Dental bierze czynny udział. Wygodną funkcją dla zainteresowanych jest możliwość zapisania danego wydarzenia w swoich aplikacjach.

Strona jest zgodna z technologią RWD, co pozwala na jej prawidłowe wyświetlanie się na wszystkich urządzeniach przenośnych. W planach jest uruchomienie kolejnych dwóch wersji językowych serwisu - niemieckiej i francuskiej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Atrakcyjne zaprezentowanie oferty produktowej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • udostępnienie obszernej dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi,
  • responsywny szablon z nowoczesnymi elementami graficznymi.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas