Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Sklep internetowy MotoCentrum.pl - części zamienne do aut

MotoCentrum.pl jest dystrybutorem części zamiennych do praktycznie wszystkich aut dostępnych na Polskim rynku. Działalność firmy skupia się na sprzedaży internetowej nowych części zamiennych. Dzięki zaawansowanym systemom obsługi i profesjonalnemu katalogowi części, sklep oferuje swoim klientom prawie 2 miliony produktów.

Zadania i cele

MotoCentrum.pl jest jednym z większych sklepów internetowych w tej branży oferującym zakupy wyłącznie oryginalnych części, znanych producentów.

Platforma e-commerce wdrożona została w oparciu o moduły sprzedażowe systemu Edito CMS, który dostosowany został do potrzeb prezentacji tak dużej ilości produktów jak i specyfiki branży, w której funkcjonuje.

System zintegrowany został z zaawansowanymi systemami informatycznymi podnoszącymi efektywność biznesową funkcjonowania sklepu.

Wśród nich wyróżnić można profesjonalny katalog części oraz rozbudowany system ERP wspomagający wszystkie obszary działalności firmy.

Integracja z dedykowaną i aktualizowaną systematycznie bazą części i aut pozwala na prezentację najaktualniejszych informacji, zdjęć i specyfikacji wszystkich oryginalnych części zamiennych jakie dostępne są na europejskim aftermarkecie.

Główne korzyści dla Klienta
  • Profesjonalny katalog części,
  • nowoczesna platforma sprzedażowa,
  • dostęp do najbardziej aktualnej oferty,
  • wzrost współczynnika konwersji,
  • integracja z systemem zewnętrznym,
  • usprawnienie komunikacji z użytkownikami,
  • intuicyjny w obsłudze panel administracyjny.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas