ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Sklep internetowy Viva Fashion (PrestaShop)

Viva Fashion Monika Cymanek to sklep internetowy oferujący odzież damską, pochodzącą od renomowanych marek, takich jak Frank Lyman, Lurel, Raffaello Rossi czy Luisa Cerano. Firma zapewnia swoim Klientom szeroki wybór luksusowych kolekcji w atrakcyjnych cenach.

Zadania i cele

Współpracę z firmą nawiązaliśmy kilka lat temu i od tej pory na bieżąco wykonujemy projekty internetowe na potrzeby Klienta. Najnowsza realizacja polegała na zaprojektowaniu i wdrożeniu funkcjonalnego sklepu internetowego. Sklep internetowy został stworzony w oparciu o oprogramowanie typu Open Source - PrestaShop. Platforma ta pozwoliła nam na sprawne zaimportowanie posiadanej przez Klienta bazy odbiorców i ich zamówień oraz informacji o produktach.

E-sklep cechuje wysoki minimalizm, przejrzystość i czytelność informacji.

Zachowana została klarowna i logiczna architektura informacji, wspomagająca wygodną realizację zakupów. Każda marka pojawia się w osobnej podstronie, wraz z krótkim opisem. Klient ma do wyboru różny system wyświetlania produktów: kafelkowy lub w widoku listy. Dodatkowo może sortować produkty po rozmiarze, według ceny lub nazwy asortymentu. Po kliknięciu na dany produkt klient może przeglądać galerię zdjęć.

Sklep został zintegrowany z systemem płatności PayU.

Główne korzyści dla Klienta
  • Przejrzysta i czytelna architektura informacji,
  • sprawna realizacja płatności dzięki integracji z PayU,
  • interaktywne i graficzne elementy uatrakcyjniające wygląd sklepu.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas