Dlaczego Ideo?

Lubimy się!

Zapewniamy wyjątkowe miejsce pracy z nieformalną, przyjazną atmosferą oraz elastycznym podejściem do pracownika. Dla ludzi, z którymi będzie nam się dobrze współpracować i przyjemnie spędzać czas po pracy.
Więcej o nas

Jesteśmy w gronie najlepszych

Otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród, uwiarygadniających nasz sukces m.in. zaprojektowany i wdrożony przez nas serwis dla GUS zdobył dwa Webstary. Jesteśmy też partnerem lidera technologicznego w świecie IT - firmy Microsoft.
Więcej o nas

Mamy komfortowe warunki pracy

W naszym biurze poczujesz klimat nowoczesności, wszystkie wnętrza urządzone są w minimalistycznym stylu. Ideą przy projektowaniu było wykreowania miejsca, w którym będzie można nie tylko wygodnie pracować, ale też znaleźć chwilę wytchnienia.
Więcej o nas

Integrujemy się

Praca z nami to nie tylko codzienne obowiązki. Organizujemy różnego rodzaju spotkania i imprezy integracyjne, które pozwolą Ci oderwać się od projektów i poznać współpracowników z nieco innej strony.
Więcej o nas

Rozwijamy umiejętności

Zapewniamy satysfakcję zawodową i możliwości rozwoju kariery, przy zachowaniu równowagi i przyjaznej oraz rodzinnej atmosfery. Dofinansowujemy udział w szkoleniach, kursach i różnego rodzaju certyfikacje, pod warunkiem że są one zgodne z kierunkiem Twojego rozwoju.
Więcej o nas

Dbamy o zdrowie

Lubimy sport, ponieważ dodaje energii, poprawia koncentrację, wzmacnia motywację oraz wpływa na dobre samopoczucie. Jako członek jednej z naszych sportowych drużyn otrzymasz wsparcie firmy.
Więcej o nas

Klienci o nas