Asystent Kierownika Projektów

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze pracownika biurowego, pracującego w grupie asystentów kierownika projektów. Praca w młodym, energicznym zespole, polegająca na obsłudze klientów korporacyjnych.
Miejsce pracy: Rzeszów
Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków

  • Wsparcie dla kierownika projektu w realizacji projektu informatycznego,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • nadzór nad realizacją usługi,
  • kontrola jakości,
  • przygotowywanie raportów okresowych z wykonanych prac dla klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ukończone lub w trakcie, preferowane kierunki: informatyka, marketing i zarządzanie),
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w piśmie na poziomie B2,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia,
  • benefity pozapłacowe (m.in.: karta Multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
  • dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy,
  • i sporo rzeczy, które sprawiają, że w Ideo jest po prostu fajnie:)

Sposób aplikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: praca-pm // ideo.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000)).

Klienci o nas