Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Serwis edukacyjny dla Wydawnictwa Inżynieria

Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o. to ceniona marka na rynku wydawniczym w Polsce. Publikuje głównie periodyki i czasopisma oraz artykuły w wersji elektronicznej na portalu inzynieria.com. Wydawnictwo jest również znanym organizatorem wydarzeń branżowych m.in. cyklicznej konferencji „GEOINŻYNIERIA w budownictwie”.

Zadania i cele

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na nowe formy zdobywania i przekazywania wiedzy z zakresu inżynierii, Klient zdecydował się uruchomić platformę zdalnego nauczania.

Wdrożyliśmy platformę distance e-learning, dedykowaną grafikę oraz przeprowadziliśmy w siedzibie Klienta szkolenie z obsługi platformy.

Serwis Akademia-inzynierii.pl został objęty patronatem firmy BLEJKAN S.A., europejskiego lidera rynku bezwykopowych renowacji kanalizacji. W ramach platformy udostępniono szkolenie pt. „Renowacja kanalizacji”, w którym bierze udział blisko 210 użytkowników.

Aby wzmocnić motywację, do kursu wprowadzono elementy grywalizacji (np. punkty za poprawne odpowiedzi, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami). Ponadto po każdej lekcji uczestnik szkolenia otrzymuje natychmiastowy feedback. W trakcie przygotowywania ćwiczeń sprawdzających wiedzę uwzględniono czas, jaki użytkownik ma na ich rozwiązanie, minimalny próg zaliczenia oraz maksymalną ilość podejść do testu.

Główne korzyści dla Klienta
  • Wykorzystanie mechaniki gier,
  • angażujące formy edukacyjne,
  • bezpłatny dostęp do specjalistycznej wiedzy,
  • nagrody dla najlepszych,
  • kursy w modelu e-learning,
  • usługi serwisowe po stronie dostawy.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas