ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Serwis internetowy dla Wolters Kluwer

Wolters Kluwer Sp. z o.o. to spółka będąca częścią międzynarodowego koncernu. Prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz regionie Azji i Pacyfiku. Firma jest jednym z największych na świecie wydawnictw publikacji adresowanych do ekspertów m.in. z dziedziny prawa, ochrony zdrowia, ekonomii czy finansów. Oprócz działalności wydawniczej specjalizuje się również w organizacji szkoleń otwartych, zamkniętych, produktowych oraz konferencji i webinariów.

Zadania i cele

Dla ułatwienia pracy redaktorów uruchomiliśmy rozbudowany kreator umożliwiający publikowanie różnego rodzaju wydarzeń w formie wizytówek. Zawierają one najważniejsze informacje dotyczące wybranej oferty np. program, cele, prelegenci. Za pomocą formularza znajdującego się na stronie użytkownik ma możliwość zgłoszenia swojego udziału w wybranym wydarzeniu lub zamówienia indywidualnego szkolenia dla pracowników firmy.

Serwis internetowy zaprojektowany i wdrożony dla Wolters Kluwer SA zbudowany został w oparciu o platformę Edito CMS.

Dla wygody wyszukiwania informacji zaimplementowaliśmy wyszukiwarkę szkoleń, która zawiera szereg filtrów m.in. rodzaj, kategorię, cenę, termin.

W ramach prac przeprowadziliśmy także integrację platformy z systemem SARE, który obsługuje kampanie e-mail oraz sms. Konieczna była również integracja z dotychczas używanymi przez Klienta aplikacjami biznesowymi firmy SAP i systemem autoryzującym użytkowników.

Serwis Szkolenia.wolterskluwer.pl został wykonany w technologii RWD. Witryna stworzona w tej technice jest uniwersalna i wyświetla się poprawnie zarówno na dużych monitorach komputerów, jak i na ekranach smartfonów czy tabletów.

Główne korzyści dla Klienta
  • Intuicyjny w obsłudze panel administracyjny,
  • nowoczesny wizerunek klienta w internecie,
  • serwis wspierający cele biznesowe Wolters Kluwer,
  • strona przyjazna dla wyszukiwarek internetowych.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas