Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Strona informacyjna dla Centrum Medyczne Damiana

Centrum Medyczne Damiana od ponad 25 lat realizuje swoją misję, zapewniając pacjentom pełną opiekę medyczną oraz zespół specjalistów. Działalność lecznicza obejmuje szpital oraz siedem przychodni zlokalizowanych w Warszawie. Centrum wchodzi w skład Grupy Medicover.

Zadania i cele

Dla Klienta zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę o charakterze informacyjnym. Prosta i przejrzysta architektura zapewnia pacjentom szybki dostęp do najważniejszych informacji. Serwis funkcjonuje w oparciu o autorski system Edito CMS w technologii .NET, rozbudowany o nowe funkcjonalności.

Strona została zintegrowana z systemami wewnętrznymi Klienta i prezentuje dostępne w nich informacje.

W widocznym miejscu ulokowane zostały najważniejsze dla pacjentów informacje o oferowanych usługach, specjalistach i placówkach. Na stronie głównej umieściliśmy liczne moduły - przychodnie są wyświetlane jako najnowsze lub jako rekomendowane. Użytkownicy mogą szybko i bezproblemowo znaleźć istotne dla nich dane.

Trzy osobne wyszukiwarki z funkcją zawężania wyników, to oszczędność czasu i dokładność prezentowanych usług, miejsc czy lekarzy. Strona jest w pełni intuicyjna i dostosowana do użytkownika. Znajdujące się na niej dobrze widoczne buttony zachęcają pacjentów do kontaktu lub umówienia się na wizytę. Strona została wykonana również w wersji anglojęzycznej.

Główne korzyści dla Klienta
  • Trzy funkcjonalne wyszukiwarki lekarzy, badań i wizyt,
  • przejrzysta architektura informacji,
  • strona przyjazna dla użytkownika,
  • zintegrowane informacje dostępne dla pacjentów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 22 24 41 777
×

Klienci o nas