Praktyki i staże

Oferujemy możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębienia dotychczasowej wiedzy na różnych stanowiskach pracy. U nas zrealizujesz praktyki w dziale IT, Marketingu Internetowego oraz Obsługi Klienta.

"Okazało się, że pracują tu ciekawi ludzie, którzy po powrocie do domu nie siadają przed komputerem, ale biegają, jeżdżą na rowerze czy grają w planszówki. Spodobała mi się atmosfera, więc postanowiłem zostać."

Adrian Mikołajczyk, Programista w Ideo Sp. z o.o. i absolwent ZSEn

Praktyka czyni mistrza

Oferujemy możliwość odbycia praktyk/ staży zawodowych, podczas których w zweryfikujesz swoją wiedzę i nabędziesz nowych umiejętności na wybranych przez Ciebie stanowisku.
Zgłoś się do nas! To szansa dla Ciebie na postawienie pierwszego kroku w kierunku profesjonalnej kariery.

Rekrutujemy cały rok

Dzięki temu możesz zrealizować praktyki czy staż w wygodnym dla Ciebie terminie. Osobom studiującym w trybie dziennym dostosowujemy harmonogram praktyk do zajęć na uczelni.

Chętnie przyjmiemy stażystów na stanowisko:

  • Web developer / Developer w dziale IT
  • Asystent/ka Kierownika Projektów Informatycznych
  • Asystent/ka w Dziale Marketingu Internetowego
  • Asystent/ka Kierownika Projektów Marketingowych

Corocznie staże/praktyki odbywa u nas kilkanaście osób. Najczęściej są to uczniowie placówek oświatowych, z którymi współpracujemy. Zdarzają się też osoby, które samodzielnie pozyskały finansowanie z różnych instytucji, np. Powiatowego Urzędu Pracy czy Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Mamy oczekiwania

Nasze wymagania wobec kandydatów różnią się w zależności od stanowiska, na jakie dana osoba aplikuje, aczkolwiek u wszystkich szukamy:

  • Zainteresowania daną dziedziną
  • Otwartości
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Samodzielności i inicjatywy

Cenimy również znajomość języków obcych, a w szczególności angielskiego, niemieckiego i norweskiego.

Wprowadzamy w tajniki zawodu

Otrzymasz wsparcie w postaci mentora, który podzieli się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem.

W trakcie praktyk czy stażu będziesz miał możliwość realizacji ciekawych zadań i zgłaszania własnych pomysłów, a także uczenia się od najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Zapewniamy przyjazną atmosferę, dostęp do najnowszych technologii. Ponadto możesz do woli korzystać z wyposażenia aneksów kuchennych - kawy, herbaty, soków, mleka czy wody mineralnej oraz dostępnych owoców.

A po stażu….

Jeśli wykażesz się zaangażowaniem oraz spełnisz nasze oczekiwania, możesz liczyć na ofertę stałej współpracy.

Jesteś zainteresowana/y?

Nie oczekujemy doświadczenia, a zaangażowania, chęci do nauki oraz zapału do pracy!

Wyślij swoje zgłoszenie na adres praktyki // ideo.pl. Opisz w jakim obszarze praktyka / staż Cię interesuje. Idealnie jeśli możesz również podać przykłady wcześniej zrealizowanych projektów. Załącz swoje CV oraz list motywacyjny, a w temacie e-maila wpisz „Praktyka/staż”.