ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ideo partnerem podczas HR Challenge Poland 2024

Już za kilka dni, 5-6 marca 2024 roku, w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się V edycja Forum HR Challenge Poland.

Wydarzenie dedykowane jest dyrektorom i menedżerom HR, którzy chcą sprostać wyzwaniom współczesnego rynku pracy. Program wydarzenia został stworzony z myślą o praktykach HR.

Dlatego prelegenci, którzy są dyrektorami i menedżerami HR z czołowych polskich firm, podzielą się swoimi doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami w kluczowych obszarach HR.

Odpowiedzą także na najważniejsze pytania dotyczące:

  • wynagrodzeń i efektywności organizacji,
  • pozyskiwania talentów,
  • motywacji i zaangażowania,
  • oczekiwań Generacji Z,
  • bezpieczeństwa psychologicznego,
  • zarządzania kompetencjami i talentami.

Warto wspomnieć, że na wydarzeniu nie zabraknie różnorodności form przekazu, takich jak: case studies, dyskusje, fireside chaty i warsztaty Problem Solving Zone, które zapewnią bogactwo inspiracji i praktycznych wskazówek.

Nasi specjaliści podczas wydarzenia zaprezentują zintegrowaną ofertę dla branży HR, która stanowi swoistą odpowiedź na potrzeby współczesnego HR. W jej skład wchodzą między innymi:

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie usługi w tym obszarze oferujemy i jak stosowanie zintegrowanych rozwiązań przekłada się na osiągnięcie realnych korzyści biznesowych, to zapraszamy do odwiedzenia stoiska Ideo podczas tego wydarzenia.

Zintegrowane usługi, doświadczony zespół i realne rezultaty. Postaw na HR nowej generacji z Ideo.

Może zainteresują Cię także

Webinar "Smooth Website Migrations: Tips and Best Practices" 

19 lutego 2024
13 lutego odbył się webinar poświęcony procesowi migracji serwisów internetowych.

Webinar "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

15 lutego 2024
Chcesz efektywnie zarządzać danymi produktowymi? Już 5 marca o godz. 11:00 odbędzie się bezpłatny webinar "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"!

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas