Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Ideo jako Partner Strategiczny Konferencji Home&Garden!

Spotkaj się z nami 13 marca 2024 r. na konferencji Home&Garden! Odkryj innowacje i strategie, które zmieniają branżę domu i ogrodu.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Ideo zostało Partnerem Strategicznym nadchodzącej konferencji Home&Garden, jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, skupiającego ekspertów i liderów rynku domu i ogrodu.

To wyjątkowe wydarzenie, które gromadzi przedstawicieli czołowych firm, innowatorów oraz praktyków, stwarza idealną platformę do wymiany wiedzy, doświadczeń i najnowszych trendów w branży.


Prelekcja: Kulisy wdrożenia Marketplace w Black Red White: Strategie, wyzwania, sukcesy

W ramach naszego strategicznego partnerstwa, zaprezentujemy prelekcję pt. „Kulisy wdrożenia Marketplace w Black Red White: Strategie, wyzwania, sukcesy”.

Prezentacja ta będzie głębokim zanurzeniem w proces tworzenia i wdrażania innowacyjnej platformy Marketplace dla Black Red White, jednej z czołowych firm meblarskich w Polsce, z którą Ideo współpracuje od ponad dekady.


Co zyskasz uczestnicząc w prelekcji?

 • Szczegółowa analiza strategii: Poznaj strategie, które legły u podstaw sukcesu wdrożenia platformy Marketplace, od idei po realizację.
   
 • Wyzwania i rozwiązania: Odkryj realne wyzwania operacyjne i technologiczne napotkane podczas projektu oraz sposoby ich efektywnego przezwyciężenia.
   
 • Eksperckie know-how: Skorzystaj z unikatowej okazji do poznania eksperckiego know-how firmy Ideo, zdobytego w trakcie wieloletniej współpracy.
   
 • Inspiracje do własnych projektów: Zdobądź inspiracje do zastosowania podobnych strategii w Twojej firmie, niezależnie od jej wielkości i specyfiki.
   

Poznaj naszych prelegentów:

 • Łukasz Wójcik, Marketplace Manager w Black Red White, to ekspert w tworzeniu i wdrażaniu strategii sprzedaży B2B i B2C, z ponad 12 latami doświadczenia w branży e-commerce.
   
 • Marcin Lipiec, Head of Business Development w Ideo, jest ekspertem w dziedzinie technologii informacyjnych, specjalizującym się w realizacji projektów cyfrowych dla sektora e-commerce.

Zapraszamy do udziału w prelekcji oraz odwiedzenia naszego stoiska podczas konferencji Home&Garden, gdzie nasi eksperci będą dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i podzielić się swoją wiedzą. To wyjątkowa okazja, aby zainspirować się i odkryć nowe możliwości dla Twojego biznesu w branży domu i ogrodu.

Do zobaczenia na konferencji Home&Garden!

Tagi: konferencje

Może zainteresują Cię także

Ideo partnerem podczas HR Challenge Poland 2024

27 lutego 2024
Już za kilka dni, 5-6 marca 2024 roku, w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się V edycja Forum HR Challenge Poland.

Webinar "Smooth Website Migrations: Tips and Best Practices" 

19 lutego 2024
13 lutego odbył się webinar poświęcony procesowi migracji serwisów internetowych.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas