ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Lotto - graj online – dostępne dla wszystkich

Aplikacja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów w App Store, Google Play i HUAWEI AppGallery.

Przedstawiamy aplikację, która rewolucjonizuje sposób, w jaki grasz w Lotto!

Współpraca Totalizatora Sportowego z Ideo zaowocowała stworzeniem aplikacji, która nie tylko dostarcza niesamowitych emocji związanych z grą, ale także gwarantuje użytkownikom wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do dołączenia do ponad 130 tysięcy osób, które w pierwszym miesiącu po premierze zainstalowały naszą aplikację za pośrednictwem serwisu lotto.pl.

Dziś stawiamy kolejny krok – aplikacja jest dostępna bezpośrednio w App Store, Google Play i HUAWEI AppGallery.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, w tym technologii Flutter, aplikacja zapewnia niezrównaną wydajność na urządzeniach mobilnych. Integracja z systemem transakcyjnym Totalizatora Sportowego zapewnia płynne korzystanie z usług Lotto.

Nowoczesny design i intuicyjny interfejs sprawiają, że poruszanie się po aplikacji jest proste i przyjemne. Użytkownicy mają dostęp do szerokiej gamy funkcji, w tym:

  • Gierki
  • Świat gier LOTTO
  • Sprawdzanie wyników losowań
  • Odbieranie wygranych
  • ePortfel z możliwością płatności i wypłat
  • Zakładka „Moje kupony” z historią gier i wygranych
  • System Powiadomień informujący o wygranych, kumulacjach, nowościach i promocjach

W najbliższym czasie aplikacja mobilna LOTTO zostanie rozbudowana o nowe, ciekawe funkcjonalności. Więcej informacji o projekcie znajduje się w opisie realizacji: Nowa aplikacja mobilna LOTTO - graj online

Tagi: mobile app

Może zainteresują Cię także

Ideo jako Partner Strategiczny Konferencji Home&Garden!

29 lutego 2024
Spotkaj się z nami 13 marca 2024 r. na konferencji Home&Garden! Odkryj innowacje i strategie, które zmieniają branżę domu i ogrodu.

Ideo partnerem podczas HR Challenge Poland 2024

27 lutego 2024
Już za kilka dni, 5-6 marca 2024 roku, w Hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbędzie się V edycja Forum HR Challenge Poland.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas