ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Webinar "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacją o produkcie?" już za nami!

5 marca 2024 odbył się webinar na temat możliwości wykorzystania Pimcore - narzędzia do zarządzania informacją o produkcie.

Nasz webinar przyciągnął szerokie grono uczestników - od przedstawicieli średnich i dużych firm, przez producentów, aż po managerów e-Commerce i marketingu. Nasi doświadczeni eksperci, Marcin Lipiec i Kacper Witowski, zaprezentowali praktyczne aspekty wykorzystania Pimcore, demonstrując jego kluczowe funkcje i możliwości.

W webinarze poruszono m.in. następujące kwestie:

  • Zoptymalizowane zarządzanie informacją o produkcie: Jak PIM może usprawnić procesy i wprowadzić porządek w danych produktowych.
  • Edycja i zarządzanie danymi multimedialnymi: Niestandardowe metody operowania danymi w systemie Pimcore.
  • Integracja z innymi systemami biznesowymi: Wykorzystanie pełnego potencjału PIM w kontekście integracji systemowej.

W trakcie webinaru spotkaliśmy się z zainteresowaniem tematyką zarządzania informacją o produkcie. Pytania uczestników i ich zaangażowanie pokazały, jak ważne jest efektywne wykorzystanie narzędzi PIM w różnorodnych branżach. Zachęceni pozytywnym odbiorem, planujemy kolejne tego typu wydarzenia, które będą kontynuować temat zarządzania informacją o produkcie i systemów klasy PIM.

Bądźcie na bieżąco, aby nie przegapić kolejnych okazji do zgłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń!

Nie mogłeś być z nami na żywo? Udostępniamy nagranie webinaru, abyś mógł zapoznać się z prezentowanymi treściami w dogodnym dla siebie czasie.Obejrzyj nagranie webinaru tutaj.

A może masz pomysł na kolejny webinar? Napisz do nas, a chętnie zrealizujemy go dla Ciebie! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i cenne pytania. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Tagi: pim pimcore

Może zainteresują Cię także

Lotto - graj online – dostępne dla wszystkich

6 marca 2024
Aplikacja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów w App Store, Google Play i HUAWEI AppGallery.

Ideo jako Partner Strategiczny Konferencji Home&Garden!

29 lutego 2024
Spotkaj się z nami 13 marca 2024 r. na konferencji Home&Garden! Odkryj innowacje i strategie, które zmieniają branżę domu i ogrodu.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas