Zapisz się na webinarWebinar: "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Webinar "Mastering Product Information with PIM: Pimcore Live Demo"

9 listopada 2023 odbył się webinar na temat możliwości wykorzystania Pimcore - narzędzia do zarządzania informacją o produkcie.

Nasz webinar przyciągnął szerokie grono uczestników - od przedstawicieli średnich i dużych firm, przez producentów, aż po managerów e-Commerce i marketingu. Nasi doświadczeni eksperci, Camilo Sosa Peréz i Kacper Witowski, zaprezentowali praktyczne aspekty wykorzystania Pimcore, demonstrując jego kluczowe funkcje i możliwości.

W webinarze poruszono m.in. następujące kwestie:

  • Zoptymalizowane zarządzanie informacją o produkcie: Jak PIM może usprawnić procesy i wprowadzić porządek w danych produktowych.
  • Edycja i zarządzanie danymi multimedialnymi: Niestandardowe metody operowania danymi w systemie Pimcore.
  • Integracja z innymi systemami biznesowymi: Wykorzystanie pełnego potencjału PIM w kontekście integracji systemowej.

W trakcie webinaru spotkaliśmy się z zainteresowaniem tematyką zarządzania informacją o produkcie. Pytania uczestników i ich zaangażowanie pokazały, jak ważne jest efektywne wykorzystanie narzędzi PIM w różnorodnych branżach. Zachęceni pozytywnym odbiorem, planujemy kolejne tego typu wydarzenia, które będą kontynuować temat zarządzania informacją o produkcie i systemów klasy PIM.

Bądźcie na bieżąco, aby nie przegapić kolejnych okazji do zgłębiania wiedzy i wymiany doświadczeń!

Nie mogłeś być z nami na żywo? Udostępniamy nagranie webinaru, abyś mógł zapoznać się z prezentowanymi treściami w dogodnym dla siebie czasie.Obejrzyj nagranie webinaru tutaj.

A może masz pomysł na kolejny webinar? Napisz do nas, a chętnie zrealizujemy go dla Ciebie! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i cenne pytania. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Może zainteresują Cię także

Ideo wdroży platformę PIM dla Mölndal Energi AB!

8 listopada 2023
Dla Mölndal Energi, wdrożenie systemu PIM to strategiczny krok w kierunku nowoczesnej i zrównoważonej platformy cyfrowej.

Konferencja Mobile Trends for Experts

27 października 2023
2 dni, 3 sceny, 6 bloków tematycznych, aż 50 prelekcji oraz liczne rozmowy w kuluarach na tematy związane z rozwojem mobile.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas