Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Podsumowanie Wydarzenia HR Challenge Polska 2024: Dwa dni inspiracji i wymiany doświadczeń

5-6 marca 2024 roku w stolicy Polski miała miejsce konferencja HR Challenge Polska, skoncentrowana na problematyce zarządzania zasobami ludzkimi.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 300 osób, w tym 74 specjalistów ds. HR, którzy dzielili się swoją praktyką i wiedzą.

Przedstawiciele Ideo - Angelina Kołata oraz Marcin Wojtoń i Ideo Force - Joanna Tymowicz i Paweł Szczyrek – wymieniali się swoimi spostrzeżeniami podczas licznych spotkań i rozmów.

Prezentowali oni także podczas konferencji zintegrowane podejście do HR, obejmujące platformę e-learningową, platformę intranetową, system obiegu dokumentów Logito oraz kampanie rekrutacyjne.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z funkcjami platformy e-learningowej i intranetowej oraz przetestować je w wersji demonstracyjnej, którą nasi delegaci prezentowali na stoisku.

Co wyróżniło to wydarzenie?

  • Duże grono ekspertów i praktyków z obszaru HR.
  • Bogaty program obejmujący 37 wykładów, 10 paneli dyskusyjnych i 4 warsztaty.
  • Możliwość wymiany doświadczeń i kontaktów między czołowymi firmami w dziedzinie.
  • Networking branżowy – wieczorny koktajl z atrakcjami oraz śniadanie networkingowe.

Udział w HR Challenge Polska 2024 był dla nas cennym doświadczeniem i szansą na nawiązanie kontaktów z kluczowymi graczami w dziedzinie HR.

Zdobytą wiedzę i doświadczenia planujemy wykorzystać do dalszego rozwoju naszych rozwiązań, aby jeszcze skuteczniej odpowiadały na potrzeby i wyzwania współczesnego rynku pracy. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko Ideo i wzięli czynny udział w prezentacjach. 

Napisz do nas i przetestuj najnowsze DEMO naszej platformy e-learningowej!

 

Już teraz planujemy uczestnictwo w kolejnych edycjach HR Challenge Polska, aby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi firmami i ekspertami z branży HR.

 

Zebraliśmy wiele cennych informacji i wniosków, które pomogą nam w dalszym rozwoju naszych rozwiązań HR. Nawiązaliśmy liczne kontakty z potencjalnymi klientami i partnerami.

Upewniliśmy się, że nasze rozwiązania odpowiadają na rzeczywiste potrzeby branży HR.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Wam odkryć nowe możliwości w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania i wskazówki okażą się pomocne w rozwoju Waszych firm.

Angelina Kołata, Key Account Manager Ideo

Może zainteresują Cię także

Webinar "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacją o produkcie?" już za nami!

8 marca 2024
5 marca 2024 odbył się webinar na temat możliwości wykorzystania Pimcore - narzędzia do zarządzania informacją o produkcie.

Lotto - graj online – dostępne dla wszystkich

6 marca 2024
Aplikacja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników smartfonów i tabletów w App Store, Google Play i HUAWEI AppGallery.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas