Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Co nowego w Ideo, czyli maraton wydarzeń e-commerce

W Ideo zawsze stawiamy na rozwój i dzielenie się wiedzą. W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność uczestniczyć w różnych wydarzeniach branżowych. Chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami z tych inspirujących spotkań.

Home & Garden Congress 2024: Kulisy wdrożenia Marketplace w Black Red White

Jako prelegenci na Home & Garden Congress, mieliśmy niezwykłą okazję, aby podzielić się naszym doświadczeniem w realizacji projektu Marketplace dla Black Red White. Prezentacja "Kulisy wdrożenia Marketplace w Black Red White: Strategie, wyzwania, sukcesy", zgłębiała tajniki skutecznego wdrożenia platformy Marketplace w jednej z czołowych firm meblarskich w Polsce.

Dzięki wieloletniej współpracy, która trwa już ponad dekadę, udało nam się stworzyć innowacyjne rozwiązanie, zmieniające sposób sprzedaży produktów dla domu i ogrodu. Prelekcja dostarczyła uczestnikom szczegółowej analizy strategii, wyzwań operacyjnych i technologicznych, a także unikatowego know-how naszej firmy w zakresie tworzenia rozwiązań e-commerce.


E-commerce.pl Event 2.0.: Uczymy się na błędach

Na E-commerce.pl Event 2.0., zgromadziliśmy cenne wnioski z prezentacji na temat największych błędów w e-commerce. Podczas wydarzenia, prelegenci skupili się na trudnych doświadczeniach osób, które na drodze do skutecznej sprzedaży zaliczyły wpadki, by następnie odnieść sukces. Inspirujące historie i dyskusje pozwoliły nam na lepsze zrozumienie, jak otwarcie mówić o niepowodzeniach.


E-marketing Event: Nowe trendy i strategie

E-marketing Event w Warszawie było miejscem, w którym mogliśmy zgłębić sprawdzone strategie wzrostu sprzedaży i zwiększania konwersji w kampaniach digital. Konferencja ta skupiła się na praktycznych treściach dostarczanych przez najlepszych z dziedziny marketingu.

Dzięki uczestnictwu, nie tylko poszerzyliśmy naszą wiedzę o nowe trendy, innowacyjne narzędzia i gotowe strategie, ale również mieliśmy okazję do wymiany naszych doświadczeń z innymi ekspertami z branży.


Podsumowanie

Udział w tych wydarzeniach był dla nas nie tylko okazją do prezentacji naszych osiągnięć, ale również do czerpania inspiracji od innych liderów oraz poszerzenia kontaktów. Każde z tych spotkań dostarczyło nam nowych perspektyw, które już teraz zaczynamy wdrażać w naszych projektach.

W Ideo wierzymy, że ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń jest podstawą do rozwoju, dlatego z niecierpliwością oczekujemy kolejnych okazji do spotkań z ekspertami z branży e-commerce. Dziękujemy wszystkim organizatorom i uczestnikom za niezapomniane wrażenia i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Tagi: konferencje

Może zainteresują Cię także

Podsumowanie Wydarzenia HR Challenge Polska 2024: Dwa dni inspiracji i wymiany doświadczeń

11 marca 2024
5-6 marca 2024 roku w stolicy Polski miała miejsce konferencja HR Challenge Polska, skoncentrowana na problematyce zarządzania zasobami ludzkimi.

Webinar "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacją o produkcie?" już za nami!

8 marca 2024
5 marca 2024 odbył się webinar na temat możliwości wykorzystania Pimcore - narzędzia do zarządzania informacją o produkcie.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas