Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Program lojalnościowy WinTo! w aplikacji mobilnej LOTTO - graj online!

Z przyjemnością prezentujemy kolejną funkcjonalność, która zmienia sposób, w jaki gracze uczestniczą w Gierkach i grach LOTTO!

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce rozwija swoją ofertę m.in. w obszarze aplikacji mobilnych.

We współpracy z Totalizatorem Sportowym nasz zespół pracuje nad doskonaleniem aplikacji, aby zapewnić użytkownikom najlepsze doświadczenia związane z grą.

Niedawno w aplikacji mobilnej LOTTO wprowadziliśmy funkcjonalność, która umożliwia użytkownikom korzystanie z programu lojalnościowego.


Jak to działa?

Po dołączeniu do programu lojalnościowego WinTo!, grając w gry i Gierki dostępne online, użytkownicy zdobywają punkty lojalnościowe. Każdy zakup online (obowiązuje dzienny limit punktów) nagradzany jest punktami! Zdobywając kolejne punkty, gracz osiąga nowe poziomy zaangażowania, co daje dostęp do dodatkowych nagród oraz zadań! Wykonując zadania, gracz zdobywa dodatkowe punkty!

Zdobyte punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody, wśród których są vouchery do sieci handlowych, kin czy serwisów streamingowych, vouchery na zakup zakładów gier liczbowych (do odbioru w punktach LOTTO) oraz zasilenia konta gracza LOTTO online.

Warto wspomnieć, że w ubiegłym roku nasz Klient został nagrodzony za najlepszą aplikację mobilną w kategorii gra mobilna podczas gali Mobile Trends Awards. Ponadto firma została doceniona na międzynarodowym poziomie, zdobywając srebro w konkursie Polish Project Excellence organizowanym przez International Project Management Association.

Aplikacja mobilna LOTTO odnotowała niesamowity sukces, osiągając liczbę 1 mln pobrań przez użytkowników. Ten imponujący wynik potwierdza popularność oraz zaufanie, jakim cieszy się wśród graczy.
 

Dzięki wieloletniej współpracy z Totalizatorem Sportowym stworzyliśmy aplikację mobilną, która dostarcza niezapomniane emocje związane z grą, a także gwarantuje użytkownikom wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo.

Zespół pracujący nad rozwojem aplikacji stale dąży do doskonalenia produktu, aby dostarczać użytkownikom najlepsze możliwe doświadczenie związane z grą w LOTTO. Celem jest kontynuacja rozwoju, który pozwoli nam jeszcze bardziej zadowolić użytkowników.

Może zainteresują Cię także

Co nowego w Ideo, czyli maraton wydarzeń e-commerce

18 marca 2024
W Ideo zawsze stawiamy na rozwój i dzielenie się wiedzą. W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność uczestniczyć w różnych wydarzeniach branżowych. Chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami z tych inspirujących spotkań.

Podsumowanie Wydarzenia HR Challenge Polska 2024: Dwa dni inspiracji i wymiany doświadczeń

11 marca 2024
5-6 marca 2024 roku w stolicy Polski miała miejsce konferencja HR Challenge Polska, skoncentrowana na problematyce zarządzania zasobami ludzkimi.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas