ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Spotkajmy się na Retail Summit 2024!

Już 9-10 kwietnia nasz Zespół będzie obecny na Poland & CEE Retail Summit!

W Ideo zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w branży technologicznej i handlowej. Dlatego z ogromną radością informujemy, że nasz zespół weźmie udział w nadchodzącym wydarzeniu Retail Summit 2024, które odbędzie się w Warszawie.

To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z nami osobiście i dowiedzieć się więcej o naszych usługach, projektach i innowacyjnych rozwiązaniach, które oferujemy naszym klientom. Retail Summit to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, łączące w sobie wiedzę ekspercką, innowacje i praktyczne doświadczenia liderów rynku.

W programie znajdą się dyskusje na temat przyszłości handlu detalicznego, optymalizacji łańcucha dostaw, technologii wspierających sprzedaż oraz strategii e-commerce, które napędzają wzrost sprzedaży i zwiększają zaangażowanie klientów.


Co nas czeka na Retail Summit?

  • Eksploracja przyszłych trendów: Odkryjemy najnowsze trendy w handlu detalicznym, identyfikując te, które oferują wysoki potencjał rentowności.
     
  • Innowacje w łańcuchu dostaw: Skupimy się na strategiach minimalizujących ryzyko w łańcuchu dostaw, w tym na inwestycjach w solidne systemy zabezpieczeń.
     
  • Optymalizacja inwestycji w sklepy stacjonarne: Podzielimy się wiedzą na temat maksymalizacji zwrotu z inwestycji w sklepy stacjonarne, wykorzystując technologie do poprawy wrażeń klientów.
     
  • Wdrażanie zrównoważonych praktyk: Zobaczymy, jak identyfikować takie inicjatywy, które przynoszą oszczędności kosztów i pozytywnie wpływają na środowisko.


Dlaczego warto z nami porozmawiać?

Nasz udział w Retail Summit to okazja do zaprezentowania naszych osiągnięć i projektów oraz szansa na bezpośrednią rozmowę z naszym zespołem. Będzie to doskonały moment, aby porozmawiać o tym, jak nowoczesne technologie mogą wspierać rozwój Twojego biznesu, zwiększać efektywność operacyjną i odpowiadać na zmieniające się oczekiwania konsumentów.

Do zobaczenia w Warszawie!

Może zainteresują Cię także

Program lojalnościowy WinTo! w aplikacji mobilnej LOTTO - graj online!

27 marca 2024
Z przyjemnością prezentujemy kolejną funkcjonalność, która zmienia sposób, w jaki gracze uczestniczą w Gierkach i grach LOTTO!

Co nowego w Ideo, czyli maraton wydarzeń e-commerce

18 marca 2024
W Ideo zawsze stawiamy na rozwój i dzielenie się wiedzą. W ostatnich dniach mieliśmy przyjemność uczestniczyć w różnych wydarzeniach branżowych. Chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami z tych inspirujących spotkań.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas