Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Webinar "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Chcesz efektywnie zarządzać danymi produktowymi? Już 5 marca o godz. 11:00 odbędzie się bezpłatny webinar "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak najlepiej zarządzać i prezentować informacje o produkcie, aby zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś specjalnego!

Nasz nadchodzący webinar - "Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?" to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć w praktyce, jak nowoczesne systemy zarządzania informacją o produkcie (PIM) mogą diametralnie rozwinąć Twój biznes.

  Zapisz się na webinar  


Co zyskasz biorąc udział w webinarze?

 • Poznasz Pimcore od środka: W czasie prezentacji, nasi prelegenci na żywo przeprowadzą Cię przez wszystkie kluczowe funkcje i możliwości Pimcore, jednego z czołowych narzędzi PIM na rynku.
   
 • Dowiesz się, jak zoptymalizować informacje o produkcie: Zobaczysz najlepsze praktyki i strategie dotyczące efektywnego zarządzania i prezentowania informacji o produkcie.
   
 • Rozwiniesz umiejętności edycji danych: Poznasz niestandardowe sposoby operowania i zarządzania danymi multimedialnymi w systemie Pimcore.
   
 • Wprowadzisz porządek we wszystkich punktach sprzedaży: Dowiesz się, jak PIM pomaga utrzymać spójność w danych w każdym kanale sprzedaży.
   
 • Wykorzystasz pełen potencjał systemu PIM: Odkryjesz nieograniczone możliwości integracji PIM z innymi systemami biznesowymi.
   
 • Rozwiążesz swoje wątpliwości: Nasi eksperci będą dostępni na żywo, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania związane z PIM.
   


Kto powinien wziąć udział?

 • Przedstawiciele średnich i dużych firm, którzy zmagają się z zarządzaniem rozbudowaną ofertą produktową.
 • Producenci, którzy pragną wprowadzić porządek w danych i usprawnić procesy związane z informacją o produkcie.
 • Właściciele i managerowie e-Commerce, którzy prowadzą sprzedaż na wielu rynkach i kanałach sprzedaży.
 • Managerowie ds. Marketingu, odpowiadający za tworzenie i zarządzanie danymi produktowymi.
   


Poznaj naszych prelegentów!

Marcin Lipiec

Head of Business Development

Marcin od ponad dekady zajmuje się sprzedażą i zarządzaniem projektami w branży IT, szczególnie w obszarze PIM. Posiada bogate doświadczenie w pracy z wieloma klientami kluczowymi, zarówno lokalnie, jak i na rynkach międzynarodowych.


Kacper Witowski

Project Manager

W swojej karierze koordynował pracę nad licznymi projektami dla marek, takich jak m.in. Lewiatan, Mölndal Energi. Posiada certyfikaty Pimcore Consultant i Pimcore Enterprise Developer.

 

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapisz się już teraz i odkryj, jak PIM może pomóc w zwiększeniu efektywności i rentowności Twojego biznesu.

 

  Zapisz się na webinar  

Może zainteresują Cię także

Wrażenia z Expo HR - Kopalnia wiedzy i nowe relacje

12 lutego 2024
W dniu 13.02.2024 r. w Centrum Nauki Kopernik, odbyło się Expo HR – jedno z większych wydarzeń na rynku, skupiające praktyków i liderów branży HR. Wśród wystawców nie zabrakło też naszego zespołu!

Zaawansowane Modelowanie Procesów z BPMN – Jak Zwiększyć Konkurencyjność Firmy?

1 lutego 2024
Chciałbyś zdobyć wiedzę z obszaru BPMN? Zapisz się na organizowany przez Asiston webinar, który odbędzie się 8 lutego o godz. 11:00.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas