ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Webinar: Smooth Website Migration - Tips and Best Practices

Chciałbyś przeprowadzić udaną migrację serwisu internetowego? Zapisz się na nasz bezpłatny webinar "Smooth Website Migration - Tips and Best Practices", który odbędzie się 13 lutego o godz. 11:00!

Zastanawiasz się, jak wygląda kompleksowy proces migracji lub jak zintegrować SEO z nowoczesnymi technologiami? Jeśli tak, mamy coś dla Ciebie!

Nasz nadchodzący webinar "Smooth Website Migration - Tips and Best Practices" to okazja, aby przekonać się, jak prawidłowo przeprowadzona migracja wpływa na efektywność strony internetowej.

 Zapisz się na webinar 

 

Co zyskasz, uczestnicząc w webinarze?

Zdobędziesz kompleksowe zrozumienie procesu migracji – podczas prezentacji zostanie przedstawiony proces migracji, obejmujący wszystkie etapy - od fazy początkowej do fazy wdrożenia.

Poznasz najlepsze praktyki IT i SEO - uzyskasz wskazówki oraz porady od profesjonalistów z branży na temat najskuteczniejszych strategii, które pozwalają zapewnić płynną migrację, pomagając unikać częstych błędów.

Zrozumiesz wpływ migracji na SEO - dowiedz się od ekspertów, jak migracja wpływa na rankingi w wyszukiwarkach i najlepsze sposoby na utrzymanie lub poprawę widoczności Twojej strony.

Poznasz najnowsze trendy i narzędzia - podczas webinaru prelegenci przedstawią narzędzia i trendy, które pomogą usprawnić i uprościć proces migracji.

 

Kto powinien wziąć udział?

  • Kierownicy i menedżerowie, którzy rozważają lub podejmują decyzje dotyczące migracji strony internetowej w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań.
  • Działy IT, które dążą do doskonałości operacyjnej i interesują się nowymi możliwościami świadczenia usług.
  • Specjaliści ds. marketingu, którzy rozumieją potrzebę poprawy sposobu działania swojej firmy.


Poznaj naszych prelegentów!


Kacper Witowski

Kierownik Projektu IT

Kacper to profesjonalista specjalizujący się w projektach migracji stron internetowych dla różnych klientów, w tym Lewiatana i Targi Kielce. Posiada kilka certyfikatów, takich jak Pimcore Consultant, co zapewnia kompleksowość jego pracy i oparcie jego konsultacji na całościowym zrozumieniu tematu.

Svitlana Tomko
Ekspert SEO

Zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych, zwłaszcza dla klientów z branży e-commerce. Posiada szerokie doświadczenie w pozycjonowaniu stron edukacyjnych, w tym uczelni prywatnych. Jest miłośniczką wartościowych treści i technicznego SEO. Uważa, że dobra strategia SEO zaczyna się od dogłębnej analizy i optymalizacji witryny. 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapisz się teraz i odkryj porady i narzędzia, które mogą pomóc poprawić efektywność i wydajność Twojej strony internetowej.

 Zapisz się na webinar  

Może zainteresują Cię także

AI zmienia e-Commerce: Wdrożenie dla GT Group Tomaszek

2 stycznia 2024
Dowiedz się więcej o naszej najnowszej realizacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

HR Arena 2023: Integracja, cyfryzacja i efektywność

14 grudnia 2023
Hasło przewodnie tegorocznej konferencji: "Przyszłość, Równość, Zmienność"wpisuje się w dynamikę zmian, które dotyczą zarówno naszej pracy jak i życia codziennego.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas