Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

BRW najlepszy w kategorii „Dom i Ogród”

W tegorocznej edycji Webstarfestival serwis BRW.com.pl został uznany za najlepszy w swojej kategorii.

Webstarfestival od 11 lat wyróżnia najlepsze strony internetowe. W tegorocznej edycji serwis BRW.com.pl został uznany za najlepszy w kategorii „Dom i Ogród”. To już kolejna nagroda, jaką Black Red White w ostatnim czasie otrzymuje za sklep internetowy.

Jury konkursu skupia najwybitniejszych przedstawicieli polskiego przemysłu internetowego. Oceniając zgłoszone serwisy, kierują się istotnymi z punktu widzenia odbiorcy kryteriami takimi jak zawartość, funkcjonalność, wygląd graficzny, struktura i nawigacja, innowacyjność, prezencja wizerunkowa oraz celami, dla których serwis został stworzony. Oceny te poddawane są weryfikacji firmy audytorskiej KPMG, która zatwierdza ostateczne wyniki konkursu.

BRW.com.pl łączy w sobie charakter wizerunkowy i sprzedażowy. Najważniejszym zadaniem serwisu jest atrakcyjna prezentacja produktów oraz pomoc w znalezieniu mebli i dodatków dekoracyjnych odpowiednich dla każdego wnętrza. Połączenie wysokiej jakości zdjęć z bogatą bazą inspiracji pomaga w podjęciu decyzji nawet najbardziej wymagającym klientom. Co istotne – serwis zapewnia pełną funkcjonalność także dla użytkowników urządzeń mobilnych. Za wdrożenie i stałą rozbudowę serwisu odpowiada agencja interaktywna Ideo.

"Od chwili podjęcia decyzji, by mocniej zaznaczyć obecność w internecie, Black Red White inwestuje w liczne działania budujące pozycję marki w tym medium. Dzięki tak przyjętej strategii działania kanał e-commerce jest stale rosnącym źródłem przychodów Grupy. Nie bez znaczenia jest tu wysoka jakość serwisu internetowego brw.com.pl, który tworzymy i rozwijamy we współpracy ze specjalistami z Ideo. Ich aktywne i pełne pomysłów podejście pozwala wspólnie budować nasz wizerunek w sieci." podsumowuje Magdalena Grzegorczyk Menedżer ds. E-Commerce w Black Red White.

Opis realizacji sklepu Brw.com.pl

Może zainteresują Cię także

Aplikacja dla ThyssenKrupp Energostal S.A.

21 grudnia 2015
Na zlecenie firmy stworzyliśmy nowoczesne narządzie klasy CRM - System Zarządzania Portfelem Klientów.

Przedświąteczne Warsztaty Choinkowe 2015

5 grudnia 2015
Do prowadzenia drugiej edycji warsztatów zaprosiliśmy profesjonalne animatorki z Mini Brain Academy.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas