Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Ideo bierze udział w III edycji konferencji E-Commerce Challenge 2024!

Spotkajmy się na III E-commerce Challenge, by wspólnie dzielić się wiedzą!

Zespół Ideo będzie uczestniczyć w nadchodzącej konferencji III E-Commerce Challenge 2024, istotnym wydarzeniu dla sektora e-retail. Oto, co musisz wiedzieć o tym strategicznym forum:

 • Data i miejsce: Konferencja odbędzie się 22-23 maja 2024 roku w Warszawie.
   
 • Główne tematy: Konferencja skupi się na kluczowych wyzwaniach i trendach w branży e-commerce, takich jak lojalność klientów w erze AI, wyzwania związane z kosztami zwrotów, darmowa dostawa, a także rosnąca rola re-commerce i marketplace'ów.
   
 • Cel wydarzenia: III E-Commerce Challenge jest platformą do networkingu, wymiany wiedzy i doświadczeń między liderami branży. Uczestnicy będą mieli okazję do uczestnictwa w różnorodnych sesjach dyskusyjnych, case studies oraz specjalnych strefach problem solving.
   
 • Znaczący prelegenci: Wśród mówców znajdą się znaczące postaci z branży, takie jak Cui He z SHEIN, Daria Szajnar z DUKA INTERNATIONAL czy Tomasz Szagdaj z ITAKA, co zapewni bogate źródło perspektyw i ekspertyz.
   
 • Networking: Organizatorzy zaplanowali wiele okazji do nawiązywania kontaktów, w tym specjalne śniadanie networkingowe oraz wieczorne koktajle.

Udział w tej konferencji to wyjątkowa okazja do zaprezentowania naszych rozwiązań, wymiany doświadczeń z innymi graczami na rynku oraz zdobycia nowych inspiracji do dalszego rozwoju naszych produktów i usług. Ponadto, obecność Ideo jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w rozwój branży e-commerce i dążenie do bycia na czele innowacji i doskonałości operacyjnej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, aby dołączyli do nas i wspólnie z nami tworzyli przyszłość e-commerce!

Może zainteresują Cię także

Spotkajmy się na konferencji Cross-Border E-commerce 2024!

8 maja 2024
Jesteśmy Partnerem konferencji Cross-Border E-commerce, która odbędzie się już 16 maja w Warszawie.

Ideo na Meet Commerce 2024!

8 kwietnia 2024
Już 15 kwietnia, Zespół Ideo weźmie udział w konferencji Meet Commerce (Airport Hotel Okęcie, Warszawa)!

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas