Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Spotkajmy się na konferencji Cross-Border E-commerce 2024!

Jesteśmy Partnerem konferencji Cross-Border E-commerce, która odbędzie się już 16 maja w Warszawie.

Handel cyfrowy otwiera przed przedsiębiorcami nowe, ekscytujące możliwości rozwoju. Jednak, by skutecznie konkurować i rozwijać swoją działalność na arenie międzynarodowej, niezbędne jest ciągłe doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności.

Dlatego z wielką przyjemnością ogłaszamy, że nasz zespół będzie obecny na jednym z najciekawszych wydarzeń roku w branży e-commerce — Konferencji Cross-Border E-commerce, która odbędzie się 16 maja 2024 roku w Warszawie, w hotelu Sound Garden.


Dlaczego warto dołączyć?

Konferencja Cross-Border E-commerce to wydarzenie skupiające praktyków, ekspertów i liderów branży, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami oraz najnowszymi trendami w handlu elektronicznym na rynkach międzynarodowych.

To nie tylko szansa na zdobycie cennej wiedzy, ale również możliwość nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.


Co zyskasz uczestnicząc w konferencji?

  1. Praktyczne wskazówki od ekspertów: Prelegenci omówią kluczowe aspekty ekspansji zagranicznej, w tym strategie wejścia na nowe rynki, optymalizację logistyki i obsługi klienta w różnych regionach świata.
     
  2. Panel dyskusyjny z liderami branży: Podczas paneli eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami oraz odpowiedzą na pytania dotyczące specyfiki prowadzenia e-commerce na różnorodnych rynkach.
     
  3. Case studies i historie sukcesu: Zainspiruj się historiami firm, które odniosły sukces na arenie międzynarodowej, poznając konkretne przykłady i rozwiązania, które możesz zastosować w swojej działalności.
     
  4. Networking: Konferencja to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami z branży.


Ideo jako Partner wydarzenia

Jako oficjalny Partner konferencji, nasz zespół ekspertów będzie dostępny przez cały dzień, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i podzielić się wiedzą na temat najnowszych technologii i trendów w e-commerce.

Zarejestruj się już dziś i dołącz do nas na konferencji Cross-Border E-commerce w Warszawie. Spotkajmy się, aby razem odkrywać nowe możliwości dla Twojego biznesu na arenie międzynarodowej. Do zobaczenia!

Może zainteresują Cię także

Ideo na Meet Commerce 2024!

8 kwietnia 2024
Już 15 kwietnia, Zespół Ideo weźmie udział w konferencji Meet Commerce (Airport Hotel Okęcie, Warszawa)!

Spotkajmy się na Retail Summit 2024!

28 marca 2024
Już 9-10 kwietnia nasz Zespół będzie obecny na Poland & CEE Retail Summit!

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas