Obejrzyj webinar"Pimcore w praktyce: Jak skutecznie zarządzać informacjami o produkcie?"

Konferencja InternetBeta 2009

W dniach 23-25 września 2009 roku odbędzie się w Rzeszowie pierwsza w Polsce interdyscyplinarna konferencja InternetBeta 2009.

W dniach 23-25 września 2009 odbędzie się w Rzeszowie pierwsza w Polsce interdyscyplinarna konferencja InternetBeta 2009.

Organizatorzy mają nadzieję, że zaproponowane przez nich wydarzenie nie będzie spotkaniem jednorazowym lecz przerodzi się w imprezę cykliczną. Ideą InternetBeta jest integracja różnych środowisk zajmujących się Internetem oraz wymiana doświadczeń i poglądów dotyczących najnowszych trendów w sieci. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wykładów Gości reprezentujących różnorodne branże, w tym marketingową, naukową, polityczną i pozarządową. Adresatami konferencji są wszystkie osoby, które już związały lub dopiero zamierzają połączyć swoją karierę zawodową z rozwojem branży internetowej.

Organizatorem InternetBeta 2009 jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Ideo jest oficjalnym partnerem konferencji.

Może zainteresują Cię także

VIII Kongres Public Relations

24 kwietnia 2009
W dniach 22-24 kwietnia 2009 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się VIII Kongres Public Relations - coroczne spotkanie, w którym uczestniczą przedstawiciele świata reklamy, nauki, biznesu, administracji i mediów.

Wykładamy na studiach podyplomowych

14 kwietnia 2009
Rzeszowska Akademia Innowacji Internetowych (RAII) oraz Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie uruchomiły studia podyplomowe dla nowoczesnego kierunku: Marketing w sieci.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas