Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

mPunkt Polska S.A - intranet

Wdrożyliśmy system intranetowy dla mPunkt - ogólnopolskiej sieci sprzedaży produktów i usług telekomunikacyjnych.

W celu usprawnienia procesu przepływu informacji pomiędzy rozproszonymi na terenie całego kraju punktami sprzedaży sieci mPunkt zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy w niej rozbudowany system intranetowy.

Zaawansowany technologicznie portal intranetowy został zrealizowany w oparciu o nasze dwa autorskie systemy: Edito CMS i Logito. Z Intranetu korzysta obecnie około 1000 użytkowników. Wdrożone w nim funkcjonalności (np. baza pracowników, baza punktów sprzedaży, moduł Helpdesk, usługa Active Directory) w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy jakości komunikacji wewnętrznej pomiędzy pracownikami różnych oddziałów sieci mPunkt, a także usprawniły organizację ich pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu spełniliśmy oczekiwania naszego Klienta.

Może zainteresują Cię także

Konferencja InternetBeta 2009

27 kwietnia 2009
W dniach 23-25 września 2009 roku odbędzie się w Rzeszowie pierwsza w Polsce interdyscyplinarna konferencja InternetBeta 2009.

VIII Kongres Public Relations

24 kwietnia 2009
W dniach 22-24 kwietnia 2009 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się VIII Kongres Public Relations - coroczne spotkanie, w którym uczestniczą przedstawiciele świata reklamy, nauki, biznesu, administracji i mediów.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas