Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

InteractiveDay 2009

5 czerwca 2009 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się InteractiveDay.

5 czerwca 2009 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się InteractiveDay. Impreza adresowana jest do studentów, którzy swoją przyszłość chcą związać z branżą interaktywną, a także do przedsiębiorców i ich pracowników, którzy planują wykorzystać olbrzymi potencjał marketingowy Internetu.

W trakcie spotkania przedstawiciele liczących się firm z branży internetowej prezentowali swoje osiągnięcia, najciekawsze projekty, informując tym samym młodych ludzi o potencjalnych ścieżkach kariery, możliwościach zatrudnienia, a także rozwiązaniach w Internecie.

Ideo Sp. z o.o. reprezentował Wojciech Szymański, Kierownik Działu Promocji w Wyszukiwarkach. W trakcie swojego wystąpienia przedstawił prezentację nt. Krótki przewodnik po pozycjonowaniu i marketingu w wyszukiwarkach omawiając zagadnienie pozycjonowania, elementy składowe SEM oraz przedstawił argumenty dlaczego firmy powinny pozycjonować.

Patronat nad spotkaniem objął Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Może zainteresują Cię także

mPunkt Polska S.A - intranet

29 maja 2009
Wdrożyliśmy system intranetowy dla mPunkt - ogólnopolskiej sieci sprzedaży produktów i usług telekomunikacyjnych.

Konferencja InternetBeta 2009

27 kwietnia 2009
W dniach 23-25 września 2009 roku odbędzie się w Rzeszowie pierwsza w Polsce interdyscyplinarna konferencja InternetBeta 2009.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas