Pobierz bezpłatny poradnikJak efektywnie wdrożyć system klasy PIM

Konferencja "Nowe kanały e-marketingu"

W dniu 15 października 2009 roku w Warszawie w Centrum Promocji Informatyki, odbyła się konferencja „Nowe kanały e-marketingu”.

W dniu 15 października 2009 roku w Warszawie w Centrum Promocji Informatyki, odbyła się konferencja „Nowe kanały e-marketingu”.

Zadaniem spotkania była prezentacja nowych możliwości technologicznych w działaniach e-marketingowych w celu zwiększenia efektywności kampanii marketingowych oraz osiągnięcia przewagi konkurencyjnej. Poruszono m.in. tematykę blogów, społeczności internetowych, advertgamingu, video online, reklamy poprzez bluetooth, a także w radiach internetowych.

Ideo reprezentował Marcin Kandefer, Manager ds. Kluczowych Klientów. W swojej prezentacji przedstawił „Przepis na wirusa”, na przykładzie działań z zakresu marketingu wirusowego w Internecie, przeprowadzonych dla Majonezu Kieleckiego.

Może zainteresują Cię także

Uruchomiliśmy serwis Prezydent.pl

10 listopada 2009
Platforma wymiany informacji pomiędzy obywatelem a Kancelarią Prezydenta.

Ideo na konferencji InternetBeta2009

2 października 2009
W dniach 23-25 września w Rzeszowie odbyła się konferencja InternetBeta2009, zorganizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Ideo znalazło się wśród oficjalnych partnerów konferencji.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas