ZobaczNasi Klienci w Konkursie „Dyrektor e-Commerce Roku 2024"

Ideo na konferencji InternetBeta2009

W dniach 23-25 września w Rzeszowie odbyła się konferencja InternetBeta2009, zorganizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Ideo znalazło się wśród oficjalnych partnerów konferencji.

W dniach 23-25 września w Rzeszowie odbyła się konferencja InternetBeta2009, zorganizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Ideo znalazło się wśród oficjalnych partnerów konferencji.

Myślą przewodnią wydarzenia była wymiana opinii i doświadczeń dotyczących najnowszych, dominujących w Internecie trendów oraz możliwych kierunków rozwoju sieci. W trakcie spotkania poruszone zostały zagadnienia z dziedziny socjologii i psychologii Internetu, badań w sieci, e-commerce, marketingu i PR-u, a także nowych technologii i projektów internetowych. To pierwsza tego typu interdyscyplinarna konferencja w Polsce, która w przyszłości ma szansę stać się jednym z ciekawszych wydarzeń kalendarza imprez związanych z Internetem w Polsce. Podczas konferencji, uczestnicy mieli możliwość spotkania się ze specjalistami zarówno z Polski, jak i świata.

Ideo reprezentował Wojciech Szymański, Kierownik Działu Promocji w Wyszukiwarkach. Podczas swojego wystąpienia przedstawił prezentację poświęconą tematyce Search Engine Reputation Management, strategii działań związanych z dbaniem o reputację w wyszukiwarkach internetowych, poprzez aktywne promowanie w nich własnej marki. Wystąpienie spotkało się z dużym zainteresowaniem najprawdopodobniej z uwagi na to, że jest to nowy trend rozwoju marketingu w sieci.

Może zainteresują Cię także

iParts.pl – części samochodowe on-line

1 października 2009
iParts.pl to największy w Polsce internetowy dystrybutor części zamiennych do aut. Platforma powstała w oparciu o system Edito CMS i została zintegrowana z systemem TecDoc Webservice, systemem ERP, aplikacją CRM oraz szeregiem rozwiązań analitycznych.

Jesteśmy złotym partnerem Microsoft

9 września 2009
Tytuł Microsoft Gold Certified Partner Ideo otrzymało w kompetencji ISV/Software Solutions.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas