Pobierz bezpłatny raportNarzędzia i wtyczki wspierające rozwój sklepów internetowych.

Jesteśmy złotym partnerem Microsoft

Tytuł Microsoft Gold Certified Partner Ideo otrzymało w kompetencji ISV/Software Solutions.

Tytuł Microsoft Gold Certified Partner Ideo otrzymało w kompetencji ISV/Software Solutions. Jest to najwyższy tytuł, jaki swoim Partnerom nadaje Microsoft, uznając i doceniając ich wiedzę, doświadczenie oraz poziom i jakość usług świadczonych klientom. Uzyskanie statusu złotego partnera gwarantuje Ideo m.in. dostęp do zasobów i technologii Microsoft, wsparcie techniczne, marketingowe oraz biznesowe w najszerszym zakresie oferowanym przez Microsoft.

Zapewni to klientom najwyższą jakość świadczonych usług oraz pozwoli na rozwój systemów intranetowych, ekstranetowych, systemu elektronicznego obiegu dokumentów, a także aplikacji dedykowanych.

Program Microsoft Gold Certified Partner skierowany jest do partnerów, którzy rozwijają swoje aplikacje w oparciu o technologię Microsoft, a udzielane  certyfikaty stanowią najwyższą gwarancję kwalifikacji firmy i jej pracowników oraz kompetencji w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.

Może zainteresują Cię także

Szkolenie w Bieszczadach

9 września 2009
W dniach 4 – 5 września 2009r. w Bieszczadach, w miejscowości Berezka zespół Ideo uczestniczył w imprezie integracyjnej połączonej ze szkoleniem z zakresu komunikacji oraz budowania zespołu.

InteractiveDay 2009

15 czerwca 2009
5 czerwca 2009 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbył się InteractiveDay.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas