Checklista - bezpłatny PDFAnaliza przedwdrożeniowa - 100 pytań do dobrego wdrożenia PIM

Uruchomiliśmy serwis Prezydent.pl

Platforma wymiany informacji pomiędzy obywatelem a Kancelarią Prezydenta.

Serwis internetowy www.prezydent.pl, w nowej szacie graficznej, został zbudowany na platformie Edito CMS.

Początkowo witrynę uruchomiliśmy w wersji beta, a inaugurację serwisu Kancelaria Prezydenta poprzedziła rozesłaniem informacji do polskich blogerów, którzy zostali poproszeni o komentarz odnośnie nowego serwisu.

Celem nowej realizacji było stworzenie projektu przyjaznego internautom, będącego platformą wymiany informacji pomiędzy obywatelem a Kancelarią Prezydenta. Przejawia się to m.in. poprzez wdrożenie interaktywnych form kontaktu z czytelnikami m.in. możliwość zdawania pytań prezydentowi drogą mailową, blog, a także debaty z udziałem internautów.

Ważna część serwisu została przeznaczona dla mediów, gdzie znajdują się materiały dostępne jedynie dla zalogowanych dziennikarzy, a także moduł akredytacji dziennikarzy, co zastąpiło tradycyjną drogę zapisywania na ważne wydarzenia.

Nie zapomniano również o najmłodszych obywatelach, którzy znajdą w serwisie gry i zabawy oraz konkursy.

Może zainteresują Cię także

Konferencja "Nowe kanały e-marketingu"

10 listopada 2009
W dniu 15 października 2009 roku w Warszawie w Centrum Promocji Informatyki, odbyła się konferencja „Nowe kanały e-marketingu”.

Ideo na konferencji InternetBeta2009

2 października 2009
W dniach 23-25 września w Rzeszowie odbyła się konferencja InternetBeta2009, zorganizowana przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Ideo znalazło się wśród oficjalnych partnerów konferencji.

Porozmawiajmy

Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48 17 860 21 86
×

Klienci o nas